Лента новостей
События
Офіційно оголошено дату бою Усик - Ф'юрі
Офіційно оголошено дату бою Усик - Ф'юрі
Чемпіонський боксерський поєдинок Олександра Усика та Тайсона Ф'юрі відбудеться 17 лютого 2024 року в Саудівській Аравії.
В четвер, 16 листопада, в Лондоні відбулася пресконференція, де було офіційно оголошено про бій між чемпіоном світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександром Усиком і володарем титулу WBC Тайсоном Ф'юрі.
Поєдинок Усик - Ф'юрі відбудеться 17 лютого 2024 року в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).
Бій за звання абсолютного чемпіона світу планували провести 23 грудня 2023 року, але його перенесли через травму, яку Ф'юрі отримав у поєдинку проти ексчемпіона UFC Френсіса Нганну наприкінці жовтня.
Переможець бою Усик - Ф'юрі стане першим абсолютним чемпіоном світу в надважкому дивізіоні у XXI столітті. На кону будуть усі чотири чемпіонські пояси: три (WBA, WBO та IBF), що належать Усику, а також титул WBC Ф'юрі.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
У Херсоні розслідують розкрадання 5,7 млн грн на будівництві шкільного укриття
Правоохоронці розслідують справу про можливе привласнення бюджетних коштів під час будівництва протирадіаційного укриття для однієї з міських шкіл. За версією слідства, підрядник отримав понад 5,7 млн...
На ТОТ Херсонщини зареєстрували підприємство з виробництва питної води, пов’язане з родиною Репілевських
На тимчасово окупованій території Херсонської області незаконно зареєстрували нове підприємство з виробництва питної води, пов’язане з родиною колаборантів Репілевських.
Про це пише видання Європро...
На фронті загинув скрипаль Херсонського камерного оркестру «Гілея» Павло Бабій
На фронті загинув скрипаль Херсонського камерного оркестру «Гілея» Павло Бабій.
Про це повідомили колеги митця в одній із місцевих груп.
Павло Бабій загинув 29 грудня 2025 року, виконуючи бойове...
Стало відомо, як у Херсоні розподілили обігрівачі між районами
У Херсоні розподіляють 1950 електричних обігрівачів між мешканцями міста, які залишилися без опалення через російські обстріли.
Відповідне розпорядження підписав начальник Херсонської МВА Ярослав Ш...