Лента новостей
Политика
На захопленій території Херсонщини тривають депортація та обшуки
На захопленій території Херсонщини тривають депортація та обшуки
Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.
«Ситуація (у різних населених пунктах Херсонщини, які захоплені ворогом - ред.) дійсно відрізняється. Якщо ми говоримо про населені пункти на узбережжі Дніпра, то там окупанти доволі давно оголосили вже примусову евакуацію, складають списки тих, хто виїжджатиме з тих міст, їх фактично депортують», - зазначив Хлань.
За його словами, людям спочатку обіцяють переїзд у Краснодарський край, а потім ті, хто виїжджає, опиняються далеко за Уралом.
Частина людей категорично відмовляється виїжджати з населених пунктів вздовж узбережжя. Тому загарбники посилюють тиск на них для примусової «евакуації». Ворог вводить так звані перепустки на пересування, інколи закриває ці населені пункти.Що стосується Генічеська, Арабатської Стрілки, Новотроїцького, Новоолексіївки, Нижніх Сірогоз, Іванівки, то там ворог проводить фільтраційні заходи, закриває населені пункти, шукає партизан, також тимчасово вимикає світло і мобільний зв'язок під час пересування колон своєї військової техніки.
Як повідомляв Укрінформ, ЗСУ визволили правобережну частину Херсонської області, зокрема і місто Херсон. Частина області, розташована на лівому березі Дніпра, тимчасово захоплена російськими військами.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Ігор Колихаєв: Не забувайте про Херсон. Нам зараз дуже складно
Стан укриттів у Херсоні визнано ганебним
Польща, Чехія і Словенія висунули план порятунку України з 10 пунктів
В Херсоне с вертолетов обстреливают Антоновский мост, - СМИ
«Можу повернутися і надати пояснення»: Власник 4 каналу пояснив, чому перебуває на захопленій частині Херсонщини
«Від несправедливості хочеться кричати». Після полону військовий медик Юрій Армаш не може добитись належних йому виплат
Читают
/
Обсуждают
Поліція шукає, куди зникли 26 мільйонів під час будівництва “підземної школи” у Херсоні
Слідчі поліції отримали дозвіл на вилучення документів київського ТОВ “Тенсенс”, яке мало будувати шкільне укриття у Херсоні.
Про це стало відомо з ухвали Заводського районного суду Миколаєва.
П...
8 із 10 українців не бачать майбутнього: що відбувається з країною насправді
Цифра, яка тривожить: більшість уже не впевнені в завтрашньому дні. Причини глибші, ніж здається на перший погляд.
Українці дедалі рідше говорять про плани на майбутнє. Соціологічні заміри останніх м...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Викрадене мистецтво Херсона: як артпринти стали доказами культурного злочину рф
У Міністерстві закордонних справ України відкрили виставковий проєкт «Повернення пам’яті. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах. Херсонська колекція». Виставка презент...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...