На ТОТ Херсонщини заявили про створення нових транспортних коридорів до Криму
Окупаційна адміністрація на лівобережжі Херсонської області планує організувати додаткові транспортні маршрути у напрямку Криму.
Про це заявив окупаційний губернатор Херсонської області Володимир Сальдо.
За його словами, створення нових коридорів нібито необхідне для розвантаження руху та зменшення черг на основних напрямках. Він стверджує, що це має забезпечити більш спокійний та зручний проїзд.
Нагадаємо, наприкінці травня Збройні сили України завдали низку ударів по техніці окупаційних військ на ТОТ Херсонищини. Зокрема, під ударами опинився сухопутний коридор до Криму.
У зв’язку з цим окупаційний губернатор Володимир Сальдо підписав указ про тимчасове обмеження руху вантажного транспорту трасою Р-280 “Новоросія”.
Крім цього, Сальдо заявив, що на лівобережжі Херсонщини створять “добровольчий батальйон” БАРС “Херсон”, який має займатися протидією українським безпілотникам.
Раніше речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук повідомив, що РФ може бути змушена активніше використовувати Керченський міст для транспортування військових вантажів і пального на тлі виснаження резервів та проблем із поромною логістикою.