Лента новостей
Криминал
На Херсонщині четверо організаторів псевдореферендуму отримали тюремні строки
На Херсонщині четверо організаторів псевдореферендуму отримали тюремні строки
За матеріалами СБУ тюремні строки отримали четверо організаторів псевдореферендуму на Херсонщині Служба безпеки зібрала обґрунтовані докази вини ще чотирьох організаторів незаконного референдуму на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.
Як повідомляє Управління СБ України в Херсонській області, на початку повномасштабного вторгнення вони перейшли на бік ворога та запропонували свою допомогу у проведенні фейкового плебісциту.
Співробітники СБУ затримали колаборантів під час стабілізаційних заходів у звільненому Бериславському районі.
Враховуючи співпрацю зі слідством, суд призначив їм покарання у виді 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах влади та займатися діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом, строком на 10 років.
Доведено, що саме ці зловмисники закликали місцевих жителів «проголосувати» за приєднання регіону до складу рф.
Для цього вони у супроводі озброєних окупантів обходили приватні домоволодіння і вимагали від людей поставити «необхідну» позначку в «бюлетенях».У разі відмови – застосовували психологічний тиск та погрожували ув’язненням.
За матеріалами Служби безпеки, суд визнав їх винними за ч. 2 ст. 28 та ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).
Розслідування проводили співробітники СБУ Херсонської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
У ДТП в Києві за участю керівника релігійної громади з Херсонщини загинули двоє поліцейських
Унаслідок ДТП за участю керівника релігійної громади з Херсонщини загинули двоє поліцейських — старший лейтенант поліції Дмитро Бондарчук та лейтенант поліції Денис Будченко. Вони були при виконанні с...