Все новости Херсона

Лента новостей
События
На Херсонщині створено мобільні бригади, які тестуватимуть хворих коронавірусом
30 марта 14:41
24
На Херсонщині створено мобільні бригади, які тестуватимуть хворих коронавірусом

На Херсонщині створено мобільні бригади, які тестуватимуть хворих коронавірусом

Про це під час брифінгу повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Ліна Бондарєва. Мобільні бригади працюватимуть у разі підозри:

"Підозра-це не тільки підтверджений або непідтверджений тест. Це-анамнез, стан хворого, якщо будуть сумнівні реакції - то у нас є ПЛР, яка робиться в лабораторному центрі. Така бригада буде здійснювати у хворого забір матеріалів, транспортувати до лабораторного центру, де висока достовірність результату. Мобільна бригада - це бригада у складі медичного працівника, автомобіля і водія, яка буде виїжджати і тестувати хворих на виявлення коронавірусу ".

Ліна Бондарєва розповіла, як будуть розподілені медичний вантаж з гуманітарною допомогою, який 30-го березня надійшов до Херсона:

"Оскільки бригади екстреної медичної допомоги здійснюють транспортування хворих до базових закладів, то, в першу чергу, будуть забезпечені ці бригади. Іншими будуть забезпечені мобільні бригади. Ми вже готуємо розподіл, щоб установи, де є мобільні бригади, отримали засоби індивідуального захисту".

Також під час брифінгу в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв повідомив, що чергову партію допомоги, яка прибула літаком з Китаю, отримала сьогодні Херсонщина і цю допомогу буде розподілена між медичними установами області - 3300 респіраторів, 2820 медичних масок посиленого захисту, 880 медичних біозахистних костюмів.

Крім того, вранці 30-го березня на рахунок антикризового штабу для лікарень та гуманітарної допомоги надійшло 10 млн.Грн. На гарячу лінію Штабу звернулося 817 осіб. З них понад 100 отримали вже гуманітарну допомогу. Це самотні люди похилого віку, багатодітні сім'ї.

В рамках гуманітарної допомоги лікарням передано медичні рукавички, медичні шапочки, датчики Універсальні на палець для дітей і дорослих, контури дихальні багаторазового використання, фільтри вірусобактеріальні, термометри індивідуальні, трубки ендотрахеальні.

Як розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Бовкун в рамках медичної допомоги для бригад медиків отримали 870 костюмів. Також за рахунок субвенції закупили ще 900 костюмів. Поки цього достатньо. Використано-80 захисних костюмів.

UA:Херсон

 

здоровье
общество
0 комментариев
02 марта 2021, 07:38
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
На Херсонщине добавилось памятников архитектуры
На Херсонщине добавилось памятников архитектуры
Охранный статус жемчужинам архитектуры в областном центре, городах Берислав и Каховка решили предоставить областные власти. По распоряжению Херсонской ОГА, памятниками архитектуры и градостроительств...
01 февраля 18:52
4379
В ХГУ заработает виртуальный музей истории
В ХГУ заработает виртуальный музей истории
Херсонский государственный университет уверенно шагает в ногу со временем, активно работая над созданием современных интерактивных платформ. Одна из таких — виртуальный музей истории, который бу...
04 февраля 17:18
4040
Херсонский нефтеперевалочный комплекс приобрела компания “ОККО”: что это значит
Херсонский нефтеперевалочный комплекс приобрела компания “ОККО”: что это значит
Концерн “Галнафтогаз” (группа ОККО) завершил приобретение контрольной доли ООО “Нафта-трансшипмент” (ранее — ООО “Варуна-Вест”), которое владеет Херсонским не...
02 февраля 17:45
3040
Ищут свидетелей смертельного ДТП, которое произошло в центре Херсона
Ищут свидетелей смертельного ДТП, которое произошло в центре Херсона
Сегодня в Херсоне хоронят 31-летнего Николая, который в минувшую субботу, 30 января, погиб в ДТП. Его друзья бросили клич о розыске очевидцев трагедии, имевшей место на углу проспекта Ушакова и улицы...
04 февраля 13:32
3003