Политика


На Херсонщині поширюють листівки з ознаками "чорного" піару

Просмотров: 559

26 Октября, 12:05


У населених пунктах Білозерського району поширюють листівки проти чинних сільських голів, які також балотуються на перших виборах до ОТГ. Матеріали не мають вихідних даних та містять ознаки «чорного» піару.

Останній тиждень перед днем голосування активізував не тільки кандидатів щодо проведення зустрічей, публічних заходів та поширення агітаційних матеріалів. Спостерігачі ОПОРИ фіксують і випадки розповсюдження листівок з ознаками «чорного» піару.

Так, у селищі Широка Балка були поширені листівки, в яких закликають не вірити чинному Широкобалківському сільському голові та кандидату на голову Станіславської ОТГ Івану Самойленку. В тексті листівки йдеться про статки кандидата, зв`язок із бандитськими угрупуваннями та фігурування у кримінальному провадженні. У тематичних групах даних населених пунктів в соціальних мережах вже розпочато пошук та ідентифікацію за фотографіями осіб, які потенційно могли брати участь у поширенні цих листівок.

25 10 2017 Kherson chornyi piar Samoilenko

25 10 2017 Kherson chornyi piar Cherednyk

24 жовтня чинна голова Томиної балки та кандидатка на голову Білозерської ОТГ Антоніна Чередник заявила про початок кампанії з ознаками «чорного» піару проти неї. В листівках, що поширювались у Білозерці, за її словами, містились неправдиві дані щодо наявності у неї кримінального впровадження. 

25 10 2017 Kherson chornyi piar Cherednyk lystivka

Радниця з юридичних питань Громаданської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба зауважує, що частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеві вибори” забороняється розповсюдження завідомо неправдивих відомостей про кандидатів. Кандидатам, які постраждали від так званого “чорного піару” слід звернутися в поліцію про вчинення адміністратиного правопорушення. Як зазначає юристка, в більшості випадків чорний піар залишається безкарним, оскільки кандидати неготові звертатися в правоохороні органи. Також слід зауважити, що матеріали “чорного піару” розповсюджуються без вихідних даних та невстановленими особами.

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

Джерело: видання "Опора"Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

20.11 2018, 16:27

Лента новостей
Больше новостей


Полиция Херсонщины объявила в розыск вооруженную банду

Управление уголовного розыска полиции Херсонской области разыскивает…

Участники митинга "уволили" начальника Херсонского гортранса

Мы сообщали, что сегодня, 19 ноября, у здания мэрии Херсона…

В Херсонской больнице им.Лучанского врут, гребут, а содержат в сарае

Издание News Quality опубликовало фотографии матрасов в урологическом отделении больницы…

3 жителя Херсонщины поплатились за зимнюю рыбалку

Полицейские в порту «Херсон» вместе с представителями Херсонрыбохраны проверили соблюдение…


Цифра недели
126,6 га
Отнимают у бериславского фермера

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"