Политика


На Херсонщині поширюють листівки з ознаками "чорного" піару

Просмотров: 381

26 Октября, 12:05


У населених пунктах Білозерського району поширюють листівки проти чинних сільських голів, які також балотуються на перших виборах до ОТГ. Матеріали не мають вихідних даних та містять ознаки «чорного» піару.

Останній тиждень перед днем голосування активізував не тільки кандидатів щодо проведення зустрічей, публічних заходів та поширення агітаційних матеріалів. Спостерігачі ОПОРИ фіксують і випадки розповсюдження листівок з ознаками «чорного» піару.

Так, у селищі Широка Балка були поширені листівки, в яких закликають не вірити чинному Широкобалківському сільському голові та кандидату на голову Станіславської ОТГ Івану Самойленку. В тексті листівки йдеться про статки кандидата, зв`язок із бандитськими угрупуваннями та фігурування у кримінальному провадженні. У тематичних групах даних населених пунктів в соціальних мережах вже розпочато пошук та ідентифікацію за фотографіями осіб, які потенційно могли брати участь у поширенні цих листівок.

25 10 2017 Kherson chornyi piar Samoilenko

25 10 2017 Kherson chornyi piar Cherednyk

24 жовтня чинна голова Томиної балки та кандидатка на голову Білозерської ОТГ Антоніна Чередник заявила про початок кампанії з ознаками «чорного» піару проти неї. В листівках, що поширювались у Білозерці, за її словами, містились неправдиві дані щодо наявності у неї кримінального впровадження. 

25 10 2017 Kherson chornyi piar Cherednyk lystivka

Радниця з юридичних питань Громаданської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба зауважує, що частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеві вибори” забороняється розповсюдження завідомо неправдивих відомостей про кандидатів. Кандидатам, які постраждали від так званого “чорного піару” слід звернутися в поліцію про вчинення адміністратиного правопорушення. Як зазначає юристка, в більшості випадків чорний піар залишається безкарним, оскільки кандидати неготові звертатися в правоохороні органи. Також слід зауважити, що матеріали “чорного піару” розповсюджуються без вихідних даних та невстановленими особами.

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

Джерело: видання "Опора"Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

20.01 2018, 3:32

Лента новостей


За взятку будут судить следователя Национальной полиции

Военной прокуратурой Херсонского гарнизона завершено досудебное расследование…

Трагічна смерть херсонця у зоні АТО

Його можна було чи не щодня бачити…

Памятник Джону Говарду вошел в пятерку лучших

По версии журнала «Фокус» в рубрике «Красивая…

Частных перевозчиков подвергнут тотальному контролю

График движения херсонский маршруток, а точнее, его нарушения, вызывает больше…

Что является признаком достатков херсонцев?

Новогодний стол – наша давняя национальная традиция. Однако, в этом…

Херсонські водії бояться пішоходів

Через снігопад, який нещодавно пройшов, у Херсоні збільшилася кількість ДТП,…


Мудрость дня
“Говори правду, и тогда не придется ничего запоминать.”

Марк Твен

Американский писательЦитата недели
“Я будучи депутатом Херсонского городского совета, не занимаюсь коррупцией ! Не лоббирую себе или моим родственникам участки или ларьки ! Даже не помышляю о том, что бы воспользоваться мандатом ряди личных корыстных мотивов.”

Олег Черненко

депутат Херсонского городского совета


Цифра недели
3,5
тыс.грн ущерб от херсонских браконьеров

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"