Лента новостей
События
На Херсонщині 60-річний чоловік поцупив телефон
На Херсонщині 60-річний чоловік поцупив телефон
До Бериславського відділу поліції о 14:05 звернувся 25-річний мешканець с. Новокаїри, який повідомив про те, що 60-річний житель цього ж села за місцем свого проживання заволодів мобільним телефоном "Nokia" у матері заявника, про це повідомляє прес-служба ГУ НПУ.
Проводиться перевірка.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Окупанти знищили пам’ятку архітектури у Херсоні (фото)
Унаслідок російського обстрілу у Херсоні знищено будівлю колишнього будинку Товариства взаємного кредиту.
Фото наслідків атаки оприлюднили у соціальних мережах ДСНС Херсонщини.
Зазначається, що...
Одеський суд відмовив херсонцям у компенсації за зруйноване житло
Одеський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову двох власників квартири в Херсоні, які намагалися оскаржити рішення про відмову в компенсації за знищене майно.
Про це йдеться...
Херсонський суд виніс вирок лікарю, який перейшов на бік окупантів
Херсонський міський суд виніс вирок колишньому керівнику обласного фтизіопульмонологічного центру Едуарду Сульжику, який під час окупації міста пішов на співпрацю з окупантами.
Про це йдеться у від...
Росіяни зруйнували Греко-Софіївський храм у Херсоні (фото)
Вчора у Херсоні під російський обстріл потрапив Греко-Софіївський храм Різдва Пресвятої Богородиці.
Про це повідомив протоієрей Віталій Маланій на своїй сторінці у Facebook.
За його словами, у р...
Суд в Одесі виніс вирок херсонському перевізнику за роботу під час окупації
Хаджибейський районний суд Одеси виніс вирок херсонському перевізнику Ігорю Одарченку, який під час окупації правобережжя Херсонщини катерами возив людей на лівобережжя.
Про це йдеться у відповідно...
Війська РФ вкотре намагались просунутись в бік Антонівського мосту
Минулої доби російські військові на Придніпровському напрямку здійснив дві штурмові дії в бік Антонівського мосту.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Також зазначається, що загалом вчора втр...
Лікар-зрадник з Херсона Юрій Ромаскевич очолив приватну клініку, викладає в педінституті і повчає школярів у Владімірській області РФ
59-річний зрадник Юрій Ромаскевич, колишній головний санітарний лікар Херсонської області недовго покерував поліклінікою в далекому російському Петропавловську-Камчатському. Він переїхав до Мурома Вла...
Будь-який досвід потребує бережного контакту: у Херсоні працює Центр допомоги для людей, які пережили сексуальне насильство
Пережити сексуальне насильство нелегко. Найважче — зізнатися самому собі, що потребуєш допомоги.
Про це говорить фахівчиня Центру допомоги врятованим у Херсоні Марина Козерацька.
За її словами...