Все новости Херсона

Лента новостей
Политика
Марш гідності на Крим: подробиці акції у відеозверненні Чубарова
30 января 07:30
146
Марш гідності на Крим: подробиці акції у відеозверненні Чубарова

Марш гідності на Крим: подробиці акції у відеозверненні Чубарова

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у своєму відеозверненні у Facebook, 26 січня,  повідомив,що запросить членів міжнародних організацій, а також іноземних дипломатів для участі у марші на анексований Крим.

«Це Моніторингова місія ООН з прав людини. Запросимо також глав і членів місії ОБСЄ в Україні. Крім того, ми хочемо запросити на цю акцію представників міжнародних організацій, де представлена ​​і Росія. ООН, ПАРЄ та інші. Якщо ми зберемось, то зможемо повернути світ обличчям до цієї проблеми. І кримська, і російська влади цього бояться»

Нагадаємо, 6 грудня 2019 року голова Меджлісу анонсував підготовку і проведення міжнародної ненасильницької мирної акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності». У Державній прикордонній службі України повідомили, що для перешкоджання учасникам анонсованого на 2 травня маршу на Крим немає підстав.

Рефат Чубаров не виключає можливого силового варіанту прориву на анексований півострів, адже так званий "голова" теперішнього Криму Сергій Аксьонов назвав анонсований марш провокацією і пообіцяв «жорсткий відсіч».

Новости Херсона
Политика
чиновники
Происшествия
власть
общество
культура
Скандал
Крым
0 комментариев
01 декабря 2022, 07:59
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают