Лента новостей
События
Хлопець, який намагався врятувати загиблу під час теракту поліціянтку з Херсонщини, був поранений
Хлопець, який намагався врятувати загиблу під час теракту поліціянтку з Херсонщини, був поранений
З Дитячої лікарні Святого Миколая 24 лютого виписали 17-річного Іллю. Він дістав поранення в ніч теракту у Львові й намагався допомогти поліціянтці з Херсонщини Вікторії Шпильці, яка загинула внаслідок вибуху.
Про це йдеться на сторінці Дитячої Лікарні Святого Миколая.
Зазначається, що 22 лютого хлопець повертався з центру міста додому на таксі. Почувши перший вибух, Ілля разом із водієм під’їхали ближче, аби зрозуміти, що сталося. На дорозі вони побачили поранену поліціянтку та кинулися допомагати: таксист намагався зупинити кровотечу, а Ілля перевіряв пульс і стежив за її станом. Пізніше стало відомо, що це була 23-річна патрульна Вікторія Шпилька, яка загинула внаслідок теракту.
“Коли поліціянт попросив мене відійти з місця події, за кілька секунд стався другий вибух. Уламки влучили мені в голову, праву лопатку та ногу. Я впав, потім підвівся і побіг. Спочатку навіть не зрозумів, що поранений. Уже на сусідній вулиці побачив, що з голови тече кров”, – поділився Ілля.
Першу допомогу йому надали поліціянти. Згодом прийшла сестра, яка й відвезла хлопця до Дитячої Лікарні Святого Миколая. У приймальному відділенні медики провели обстеження та виявили кілька уламків. Вони були неглибокими й не зачепили важливих органів. Уламки видалили, на потилиці наклали один шов, інші рани обробили.
Іллю ушпиталили до нейрохірургічного відділення для нагляду. Відновлення пройшло без ускладнень, і вже 24 лютого він поїхав додому, йдеться в повідомленні.
Що відомо про Вікторію Шпильку?
Вікторія народилась у Волинській області. Згодом разом із батьками переїхала до Херсона. Вона навчалась у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44.
Потім Вікторія закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ і стала до лав патрульної поліції. Спершу працювала на Херсонщині, з 2023 року – на Львівщині.
Восени минулого року вона одружилася. Її чоловік також патрульний. Вони разом служили й будували своє майбутнє.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читают
/
Обсуждают
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Сили оборони зупинили російський штурм в районі Антонівського мосту
Минулої доби на Придніпровському напрямку Сили оборони зупинили одну штурмову дію у напрямку Антонівського мосту.
Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
За даними Генштабу, протягом минул...
Родинна традиція: син херсонського медійника Володимира Мостового пропагує на лівобережжі Херсонщини цінності «русского міра»
Син колаборанта, майбутній педагог та активний учасник кремлівських проєктів Микола Мостовий став одним з облич російської історичної пропаганди на окупованій частині Херсонщини, де працює з дітьми та...