Херсонщина увійшла до трійки регіонів із найвищими зарплатними пропозиціями в Україні
Херсонська область посіла третє місце серед регіонів України за рівнем середньої зарплати у вакансіях.
Як передає РБК-Україна, за даними Державної служби зайнятості, роботодавці пропонують на Херсонщині у середньому 34 тисячі гривень на місяць.
Вищі середні зарплати зафіксували лише у Києві – 38 тисяч гривень та Вінницькій області – 36 тисяч гривень. До першої п’ятірки також увійшли Дніпропетровська та Харківська області, де середня зарплатна пропозиція становить 31 тисячу гривень.
Загалом за рік середня зарплата у вакансіях на Єдиному порталі вакансій зросла з 24 до 30 тисяч гривень.
Найвищі зарплати в Україні роботодавці пропонують операційним директорам – 92 тисячі гривень, водіям міжнародних перевезень – 66 тисяч, рієлторам – 58 тисяч, автомалярам – 57 тисяч та програмістам – 52 тисячі гривень.
Водночас найменше готові платити двірникам, прибиральникам, кухонним робітникам, мийникам посуду, листоношам та укладальникам-пакувальникам – на рівні мінімальної заробітної плати, яка у 2026 році становить 8 647 гривень.
Раніше стало відомо, що за травень 2026 року Херсон став одним із лідерів в Україні за темпами зростання кількості вакансій.