Лента новостей
Политика
Каховський гауляйтер філіпчук розповів про свого першого заступника
Каховський гауляйтер філіпчук розповів про свого першого заступника
Як повідомляє телеграм-канал «адміністрації Каховського муніципального округу», наразі у «голови» павла філіпчука - троє заступників. «Поборник істинної віри» і бізнесмен ігор бжезицький заміняє гауляйтера «з соціальних питань», фітнес-тренер вадим ктітор - «з питань ЖКГ». А от «першим заступником голови з усіх питань» є такий собі гаврилюк в.в. Хто це такий, днями у своєму телеграм-канал і розповів сам філіпчук.«Валерій Володимирович, як доброволець, вирушив захищати наші кордони, був направлений у зону проведення спеціальної військової операції і зарахований у першу штурмову роту 25 бригади «Шторм», - написав наркогауляйтер. - Протягом багатьох днів у зоні Сватово-Куп’янського напряму він і його взвод утримували оборону, не дозволяючи проривати рубежі розвідувальним групам противника».
Там окупант отримав поранення і «після тривалого лікування у військових госпіталях Москви і проходження реабілітації він повернувся, маючи намір приєднатись до команди Севастопольської бригади морських піхотинців на південному напрямку. Але доля піднесла йому інший, але не менш важливий і небезпечний шлях - служіння у Каховській військово-цивільній адміністрації». Доля чи російські куратори філіпчука, які контролюють хитрого і злодійкуватого наркомана через «першого заступника»?
Недобиток гаврилюк, до речі, до «дня защітніка отєчєства» отримав медаль «За віру і доблесть». їздив за нею у колонну залу президентської бібліотеки на Сенатській площі у Санкт-Петербурзі. Так що філіпчук мав час, аби вкрасти декілька тисяч рублів, які кремль направив на «муніципальний округ».
Богдан СТРАЖАК, newdayua.net
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Ігор Колихаєв: Не забувайте про Херсон. Нам зараз дуже складно
Польща, Чехія і Словенія висунули план порятунку України з 10 пунктів
В Херсоне с вертолетов обстреливают Антоновский мост, - СМИ
«Можу повернутися і надати пояснення»: Власник 4 каналу пояснив, чому перебуває на захопленій частині Херсонщини
Военная угроза: на Херсонщине начинается стихийная эвакуация
Арестович: русские военные будут держаться за Херсон до последнего
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Чотирьом тюремникам з окупованої Херсонщини повідомили підозри в колабораційній діяльності і держзраді
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру чотирьом тюремникам з тимчасово окупованої Херсонщини: 42-річному Дмитру Черемисіну, 36-річному Валентину Мосіякіну, 37-річному Олексію Сороці і 32-рі...
Закінчення війни в Україні: астрологи та провидці визначилися з датою
Війна в Україні триває вже понад два роки. За цей час лунало багато різних прогнозів щодо її закінчення - як оптимістичні, так і песимістичні. Однак українці продовжують вірити в те, що незабаром у на...
Вперше в історії в основній сітці Вімблдону зіграють дві спортсменки з Херсонщини
На Вімблдоні — головному тенісному турнірі сезону на трав'яному покритті — українки встановили рекорд представництва: вперше в історії вісім спортсменок гратимуть в основній сітці. Дві з них — родом з...
ISW: Путін прагне "остаточного" завершення війни, щоб знищити Україну
Російський диктатор використав зустріч з Віктором Орбаном, щоб виступити проти припинення вогню шляхом переговорів.Заяви та вимоги російського диктатора Володимира Путіна про закінчення війни свідчать...
Працівники КП "Херсонелектротранс" продовжили роботу з демонтажу контактної мережі на просп. Незалежност
Минулої доби працівники КП "Херсонелектротранс" продовжили роботу з демонтажу контактної мережі на ділянках, що не експлуатуються, на просп. Незалежності.Про це повідомляє пресслужба ХМВА.Також викона...
Юний шахіст з Генічеської громади серед призерів кваліфікаційного турніру м. Миколаїв
У шаховому турнірі з нормою 1-го юнацького розряду, організованому Федерацією шахів Миколаївської області, що проходив 1-4 липня у м. Миколаїв, в напруженій та цікавій боротьбі серед 21 учасника. ЮНУС...
Нардеп підрахував, скільки чоловіків в Україні мобілізаційного віку
В Україні є 11 106 523 чоловіки у віці від 25 до 59 років.Про це розповів нардеп, член фракції «Слуга народу» і голова комітету ВР із питань економічного розвитку Дмитро Наталуха в інтерв’ю «Громадськ...
Окупанти завдали три удари дронами по храму у Зміївці. Храм повністю вигорів
Так нині вигадає Православна Свято-Архангело-Михайлівська церква у Зміївці Бериславського району.Фото у facebook опублікував керівник Херсонської ОВІА Олександр Прокудін."Сьогодні вдень росіяни завдал...