Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
Херсонщину таки зросять?
29 января 12:38
140
Херсонщину таки зросять?

Херсонщину таки зросять?

Міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко під час засідання Кабміну представив членам уряду проект відновлення системи зрошення.

За його словами, документ стратегічно важливий не тільки для Херсонщини, а й усієї України: «У результаті занепаду зрошувальних систем площі поливу за 25 років скоротилися в 5,5 рази - з майже 2,3 млн. га в 1990 році - до 472 тис га в 2015 році (без урахування Криму). Середня врожайність у зоні степу найнижча за 15 років (23 ц/га), а частка виробництва зерна знизилася до 37%. Тому існуючий стан зрошувальних систем вимагає проведення термінової модернізації та реконструкції ».

Міністр підкреслив, що метою проекту є до 2020 року відновити поливи на площі понад півмільйона гектар, що дозволить підвищити врожайність майже в три рази. Це, у свою чергу, призведе до потужного соціально-економічного розвитку України.
 
Проект відновлення системи зрошення на Півдні охоплює 5 областей: Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку та Дніпропетровську.
  http://khersondaily.com/backend/news/add
На відновлення системи зрошення, за експертними оцінками, має бути залучено 1,5 – 2 млрд. доларів інвестицій протягом 2016-2017 років.

«Міністерство розробляє Стратегію по відновленню і розвитку системи зрошення. Для розробки Стратегії Міністерство за домовленістю зі Світовим банком створило координаційну раду і п'ять робочих груп. Затверджена Стратегія стане основою для підготовки угоди зі Світовим банком про його участь у фінансуванні відповідних робіт», - зазначив Міністр Олексій Павленко.

0 комментариев
04 октября 2022, 04:08
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
В четверг Украину накроет долгожданное потепление (карта)
В четверг Украину накроет долгожданное потепление (карта)
Температура поднимется на пару градусов, в некоторых областях ожидаются небольшие дожди. В четверг, 8 сентября, практически по всей Украине станет немного теплее. Температура поднимется на градус-два...
07 сентября 17:08
1563
Продукція “Чумак” в окупованому Криму та херсонські помідори на ринках росії: про нещасливу долю наших томатів
Продукція “Чумак” в окупованому Криму та херсонські помідори на ринках росії: про нещасливу долю наших томатів
На полицях українських супермаркетів зараз нечасто зустрінеш продукцію ТМ “Чумак”. На відміну від кримських магазинів, де практично в кожному представлений широкий вибір товарів вищезгадан...
15 сентября 01:12
1323
Как выбрать функциональный телевизор для дома?
Большинство людей, приходя с работы, предпочитают отдых, приятное времяпрепровождение. Варианты досуга большинства людей существенно отличаются. Некоторые из них предпочитают проводить время в тренажё...
15 сентября 12:56
1294
Виїхала до Італії і почала волонтерити. Історія жительки Херсонщини,яку назвали "втікачкою "
Виїхала до Італії і почала волонтерити. Історія жительки Херсонщини,яку назвали "втікачкою "
«Мої знайомі, що знаходяться на території України, особливо в прифронтових регіонах, постійно докоряють мені, що я «втікла» до іншої країни.», —так почала розмову з нами...
16 сентября 02:57
1057