Все новости Херсона

Лента новостей
События
Херсонщиною роз’їжджав позашляховик із підробленими документами
18 марта 13:00
129
Херсонщиною роз’їжджав позашляховик із підробленими документами

Херсонщиною роз’їжджав позашляховик із підробленими документами

З початку 2016 року в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області під час проведення реєстраційних операцій було виявлено 4 автомобілі з підробленими документами, 7 – із зміненими номерами агрегатів та одну автівку, що перебуває в розшуку.

Так, до Генічеського територіального сервісного центру 6543 звернувся водій автомобіля «Toyota Land Cruiser 200» з державними номерними знаками Полтавської області. Автовласник придбав позашляховик за дорученням та мав намір перереєструвати транспортний засіб. Під час проведення експертного дослідження фахівці встановили, що бланк наданого свідоцтва про реєстрацію автомобіля не відповідає бланкам відповідних свідоцтв на пластиковій основі, які знаходяться в офіційному обігу.

Про обставини події повідомлено до територіального підрозділу поліції. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Транспортний засіб поміщено на спеціальний майданчик для тимчасового утримання.

Тож, шановні автолюбителі, будьте уважними, коли купуєте автомобіль на вторинному ринку. Аби не опинитися в подібній ситуації, ретельно перевірте технічний стан транспортного засобу та всі документи, а краще зверніться за консультацією до фахівців сервісних центрів МВС.

0 комментариев
01 декабря 2022, 09:41
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают