Все новости Херсона

События
Держекоінспекція поборола самовільну забудову Карантинного острова
06 апреля 13:11
126
Держекоінспекція поборола самовільну забудову Карантинного острова

Держекоінспекція поборола самовільну забудову Карантинного острова

Херсонців не на жарт занепокоїло проведення робіт на території земель водного фонду Карантинного острова у верхньому Стебліївському озері. З огляду на це містяни направили до Держекоінспекції колективне звернення.

Відомство одразу ж відгукнулося на проблему жителів та розпочало перевірку Херсонської міської ради та Департаменту містобудування та землекористування. Так, Держекоінспекція звернулась до Херсонської міськради щодо надання проектів її рішень із цього питання. У ході опрацювання матеріалів стало відомо, що в районі Нафтогавані по вул. Радісна іде самовільна забудова з порушенням генерального плану міста.

Обстеживши територію, були встановлені порушення природоохоронного законодавства, а саме розширення та поглиблення водної акваторії за рахунок плавнів, на території водоохоронної зони пошкоджений очерет. Крім того не розроблено проект проведення робіт на землях водного фонду.

«Незаконного будівництва на території земель водного фонду Карантинного острову не буде! На порушників будуть складені адмінпротоколи та нараховані мільйоні збитки», - прокоментував начальник Держекоінспекції у Херсонській області Устин Мальцев.

0 комментариев
10 декабря 2022, 10:32
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают