Все новости Херсона

Лента новостей
События
Де сьогодні не Херсонщині не буде світла
09 июля 04:09
39
Де сьогодні не Херсонщині не буде світла

Де сьогодні не Херсонщині не буде світла

На Херсонщині продовжуються планові відключення світла. 

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні певний проміжок часу не буде електроенергії.

Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 1071 Л - 5]: Пушкінський д.15 - 23, 27 - 35, Пушкінська д.6, 14, Чехова д.9 - 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21 - 23 Приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [2417]: Жуковського д.1 - 1Б109А, 3 - 3А, 9, 14104 - 18103, 22, 28, 31, 39 - 40, Приміський, ХетагуроваК д.1А34 - 17, Антипенка д.8135 - 104, 106, 10838, Бучми д.2127 - 25, 37, 49 - 532, Вишнева*Блюхера * д.83 - 105, 111, Нестерова д.2 - 2Б, 4 - 4А, 8 - 9, 12А, Кольцова д.48 - 50, 54 - 62, НекрасоваЖуковського, Макаренка д.7 - 38, Некрасова д.29 - 31, 33 - 7718, 79 - 83А, 85, 87, 89 - 1268, 130, 132, 134, 136, 138, 140 - 140А, 142, 144, 150 - 152, 221, Литвинова д.81 - 106, 10730, Дровникова д.133 - 54, 81, 83 - 106, 10820, Зрошувальний д.18, МакаренкаДровникова, Королюка д.8123 - 10826, Бойка д.127 - 5626, 77 - 77А, 79, 81А - 100, 102, Польова1 д.115 - 101, 103, 105, 107, 109А, Польова2, ЦіолковськогоКоролюка, Польова3, Польова4 д.1 - 78, 82 - 102, Ціолковського д.2 - 21, 27, 30 - 39, Польова5, Польова6 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 241]: Дровникова д.5530 - 80, 8219, ХетагуроваК д.22 - 5557, Вишнева*Блюхера * д.59 - 79, Ціолковського д.24, 28, 4181 - 42, 46, Антипенка д.31 - 8045, Литвинова д.2945 - 8040, Макаренка д.3929 - 43, 4730 - 4828, 50 - 5125, 55, Королюка д.3041, 32, 34 - 59, 61, 63 - 80, Бойка д.57 - 76, 78, 8022, Некрасова д.78, 84, 86, 88 - 88А Приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 166 Л - 1]: МакаренкаДровникова, ХетагуроваК д.2А, 4, 6, Макаренка д.7, 13 - 14, 25А, 28, 3530 - 3628, Дровникова д.15, 42А, Некрасова д.60, 62, 64, 69, 71, 73, Бучми д.25, 37, 49 - 532, Польова5 д.4, 65, Польова4 д.1 - 9, 10 - 14, 15А - 16, 18, 20 - 22, 24 - 24А, 26, 32, Польова3 д.27, 29 - 54, 56 - 562, Польова2 д.19, 4, 299 - 568, Польова1 д.22, 2716, 2915 - 5512, Бойка д.19, 25, 36, 56 Приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 166 Л - 2]: Польова1 д.2818, МакаренкаДровникова, Макаренка д.2927 - 31, 37, Некрасова д.5322 - 59, 61, 63, 65 - 68, 70, 72, 74 - 7718, Дровникова д.28 - 42, 43 - 54, Бойка д.31 - 35, 37 - 54, 5626 Приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 354 Л - 5]: Нафтовиків д.56А - 56Б, 58 - 60, 62, 64, 66, 68, 70 - 78 Приєднання 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1073]: Комарова, Виноградна д.16 - 31, 35, 39 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав [КТП - 357 Берислав]: Набережна д.1 - 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 ТО 13.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Одрадокамянка [1073]: повністю ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 420 Л - 2 Берислав]: Придніпровська, Куца балка д.28 - 111, Набережна д.38, 103 - 110 ТО 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Братське [ТП - 244 Л - 1 Н.Сірогози]: Дружби ТО 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Шевченка, Леніна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Макаренка, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Шевченка, Першотравнева технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Перемоги д.1 - 74, Суворова, Садова, Рибальська, Радянська, Нова, Українська, Молодiжна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 220 Л - 2, Л - 3]: Виноградна д.36 - 46, 52 - 68, Пушкіна, Степова д.1, 3 - 16 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 44 1Т]: Гайдара д.2 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 40, Чкалова д.1 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 154 Л - 3 Рогачик]: Поштовий д.3 - 6, Корбута д.172А, 174 - 176, 178, 180, 184, 201 - 221 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 154 Л - 4 Рогачик]: Владичанського д.7, Корбута д.132 - 132А, 134, 136, 140, 142, 144, 150, 154, 156, 157А, 158 - 171, 173, 177, 179, 181 - 183, 185 - 197 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Суворова, Гагаріна, 60 років Жовтня Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Жвка [ТП - 527 Л - 1 Плановые работы  
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Будьоного, Піонерський, Портовий, Степова, Шевченко, Гагаріна, Шкільний, Горького, Ювілейний, Терешкової, Дніпровський *Комсомольський*, Жовтнева, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Молодіжна, Уральський, Набережна, Першотравневий Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ   Плановые работы  
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Щорса, Комунарів, Шевченко, Чапаєва, Чкалова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: Молодіжна д.2 - 88, Поштова д.3 - 4, 13 - 16, 20, 22 - 71, 80 - 83, Центральна д.6 - 16, 19, 21 - 42, 57, 62), Гагаріна, Шкільний, Шкільна д.3, 7, 13 - 14, 22, 34 - 49, 86 - 89   09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [224]: 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, ЛюксембургР, 35 років Перемоги ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 201 Л - 2 Рогачик]: Кірова технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ а [ТП - 27 1Т Л - 1 Плановые работы  
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Молодіжна, Гоголя, Суворова, Леніна, Чапаєва Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 2Т Л - 2]: Пушкіна д.94 - 94А, 96, 98, 100 - 100А, 102, 104 - 108А, Партизанська д.1 - 20, 22, 24, 26 - 28, Велика Куликовська д.77А - 81А, 85, 106, ФаїниГаєнкод.1, 1А, 1В, 2 - 13 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [КТП - 619]: Фрунзе д.2, 6 - 10, 12 - 13, 16 - 23, 26 - 27, 30, 33, 37, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 23, 34 - 36, Вишневад.56, Водопровідна д.6, Водопровідний д.23, 30, 33 - 39, Дніпровська д.16 - 19, 38 - 91, Каховська д.4, 10 - 88, Лісна д.29, Молодіжна д.12 - 84, Морський д.46, Шкільна д.65, Центральний д.19, 37, Піщана д.7 - 34, 46 - зем.діл.4, Садовий д.6, 21 - 38 КР 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 407 Л - 1]: Садова ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чумацький Шлях [КТП - 164]: Братів Польченко, Комарова ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 885], [ТП - 885 Л - 1], [КТП - 89], [КТП - 95]: Одеська, Петровського, Робочий, Шевченка, Соборна, Мельнична, Червона, то 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Поди [ТП - 324 Л - 1]: Малокопанська, Лісна, Поди Праві ТО 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 034 Л - 1 та Л - 3]: Космонавтів, Лермонтова, Лазурна, Колективна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 2]: Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45, Лугова д.39 - 55, Торпедний, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 2]: СковородиГ*Свердлова* д.4 - 8, 16, Абрикосова д.39, 43 - 45, 51, Гагаріна д.2, Вишнева д.3, 15, Зелена, Каштанова д.6, 22 - 25, 29 - 32, 50, Лермонтова д.5 - 6, 19 - 20, Овочева д.1, 17, 20, Дніпровська д.4, 8, 11 - 15Б, Парникова д.1 - 21 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 196]: Маяковського д.5 - 7, Свободи д.3, 5, 71, Ушакова д.301 - 32 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 571]: Космонавтів, Миру *Леніна* Т.О. 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 350 2Т]: Молодіжна д.56 РМ 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [КТП - 521]: Олінчука Т.О. 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 86]: Перекопська д.164Г ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 120]: Каховська д.1 - 15, Залізнична д.22 - 24, Залізничників д.1 - 10, 11 - 12, 14 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 40, Залізняка Партизана*Теплоенергетиків* д.35, 39, 41, 43 - 43А, 45, 47, 52 - 72, Консервний д.13, 151, 19, 25 - 50, Новозаводська д.1 - 12, 14, Польовий, Промисловий д.12 - 24, Селищна*Поселковая* д.2 - 30, 32 - 46, Склотарна2 д.2А - 2Б, 6, 8, 10 - 10А, Склотарний д.3, Танкістів д.1 - 29, 40, 43, 48, Щорса*ВиговськогоІ* д.129 - 22, 24 - 24А, 26 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 62]: Сухарна д.4 - 7, Фрітаун д.64, 67, 69 - 73, 75 - 77, 79, 81 - 83, 85, 87, 89, 91, 93 - 99, 101 - 115, Тимірязєва д.1 - 42, 44 - 5027, 64, Смольна д.71А - 73, 75, 77, 79, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, Капітана Ванденка*ЛюксембургР * д.27, Стрітенська*ЛюксембургР* д.25, 29А, 35А ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [ТП - 237 Л - 1]: Шрома, Робоча, Таврійська ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щорсiвка [ТП - 878 Л - 1]: Інтернаціональна, Плавська, Чкалова ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [ВЛ - 10кВ Ф - 8651 от Р - 119]: Поштова, Комсомольська, Шевченко, Шкільна д.10, 13, 15, 17, 19 - 20, 29 - 30, 32, 35 - 36 Т.О. 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 232 Л - 1]: Октябрьська д.88А, Садовий провулок д.3, 5 - 9, Сонячна*Красіна* д.24 - 24А, 26, 28, 30, 35 - 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59А технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 232 Л - 2]: Сонячна*Красіна* д.44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60 - 117 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1682]: Приклубна, Карєрна, Вершинна, Щорса, Набережна технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 169 Л - 1]: Чапаєва д.1 - 24 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 769 Л - 2]: Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [КТП - 113]: Миру, Новосілка технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [ТП - 126 Л - 1]: 70 років Жовтня д.1 - 12, Мира д.1 - 9, 11 - 13, 15, 17, 19, 21, Петровського д.1 - 13, Степна д.1 - 18 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Кізомис [ТП - 114 Л - 1 Білозерка]: Робоча д.22 - 56, Шкільна д.36, Горького д.43, 45, 47, 51 - 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 98 - 126А, Маячна, Касперівська *Радянська* д.200, 202 - 204, 206, 208, 210, 212, 215 - 230, 236 - 236 - а, 242 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Кізомис [ТП - 114 Л - 2 Білозерка]: Набережна д.64 - 67, 71 - 78, 82, 83, 85, Касперівська *Радянська* д.235, 237 - 241, 243, Шкільна д.7, 9, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 27, 29, 31, 33 - 34, 40, 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 60А, 62 - 78 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Кізомис [ТП - 114 Л - 3 Білозерка]: Собка д.1 - 16, Касперівська *Радянська* д.245 - 253, Набережна д.78А, 82А, 84 - 84А, 86 - 106, Горького д.144 - 164, Шевченка д.203, Шкільна д.35, 39 - 39Б, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 80 - 112 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Музиківка [ТП - 851 Л - 1 Білозерка]: 40років Перемоги д.13, 21 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [542]: Білі Акації д.12 - 12А, 14 - 15, 17 - 19А, 21, Дружби д.1 - 18, 24, 28 - 30, 34, Спартаківський, Стадіонна д.70 - 72, 75, 77, 79 - 82, 84 - 88, 90 - 94, 97, 107 - 109, 129, Шкільний, Механічна д.20, 22, 24, 26, 28, Мостова, Набережна, Степовий, Чорнобаївська д.123, 125 - 127, 129 - 131, 133, 135, 164 - 172, Партизанська, Світлий, Червонопрапорна*Троїцька* д.20 - 20А, 22 - 24, 26 - 29, 31А, 33, 40 - 57А, Партизанський, Таврійська*Червонофлотська* д.1 - 5, 7 - 9А, 55 - 57, 59 - 64, 66 - 67, 70 - 71, 73, 75 - 80, 83 - 87А, 90, 92 - 95, 103 - 105, 107 - 125, Врожайна, Таврійська д.2, Піонерський д.1 - 17, 79, Херсонська д.51, 53, 54А, 56 - 91, Покровська*Комсомольська* д.40, 42 - 122, Урожайна д.52, 54 - 59, 66 - 66А, 68, 70 - 81, Січня9 д.1 - 8, 9А, 10А, 14, Виноградна, Ярова д.5, 9, Визволення д.5 - 8, 41, 43 - 70, Якірний д.2 - 15, Закопна, Українська*Радянська* д.41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, Зелена роща, Робоча д.3А, 40, Ковальський, Консервна д.1, 10, Галицька д.1 - 2, 7 - 12, 14, 18, 22 - 22А, 24 - 28, 30 - 46 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 804 Білозерка]: Світлий, Покровська*Комсомольська* д.97, 101 - 103, 105 - 122, Робоча д.3А, Спартаківський, Січня9 д.1 - 8, 9А, 10А, 14, Якірний д.2 - 15, Чорнобаївська д.123, 125 - 127, 129 - 131, 133, 135, 164 - 172, Набережна д.2, 4 - 4А, 6, 8, 10, 12 - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 - 63, 65, 67 - 72 ТО 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [ТП - 110 Л - 1 Горностаевка]: Іванівського д.43 ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ТП - 917 Л - 4 Білозерка]: Гусаківська д.1 - 3, 25, 35, Першотравнева д.36, 38 ТО 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 173 Горностаевка]: Молодіжна, Шевченка д.59, 61 - 74, 77 - 96 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 110 Л - 1 Горностаевка]: Комсомольська д.3 - 10, 58 - 66 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка [ТП - 143 Л - 3 Горностаевка]: Перемоги д.1 - 5, 10 - 36, 41, 45 - 52 ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 13]: Маяковського д.38, 40 - 40А, 41А - 81, Суворова то 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 32]: Шевченко д.11А - 14Б, 16 - 23, Травня1 д.16Б, 18, Чапаєва д.1Б, 3 - 26А, 28 - 36А, Коцюбинського д.3А, 5 - 7, 9А, 12А, 14, 16 - 18, 20, Соборна д.27 - 29, 31 - 31А, 33, 44 - 44А, 46, 48, 50, 52, 58А - 67 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 105 Л - 2]: Калініна д.12, 14 - 38, 40, 42, 44, 46, 50 - 52 то 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Кубань [КТП - 99 Олександрівка]: Шкільна, Гагаріна д.75 - 99 технічне обслуговування 08.30-16.30

Джерело: видання "Набережная"

0 комментариев
19 апреля 2021, 23:03
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
На Чемпионате Мира по спортивным танцам херсонцы завоевали первое место
На Чемпионате Мира по спортивным танцам херсонцы завоевали первое место
В рамках Чемпионата мира по спортивным танцам, который проходил в Польше, херсонцы Дмитрий Симаков и Валерия Яровая завоевали первое место в категории “Rising Star” ( “Восходящая зве...
01 апреля 17:40
5393
Ужасная авария под Херсоном: авто разбило вдребезги
Ужасная авария под Херсоном: авто разбило вдребезги
На трассе М-17, рядом с Херсоном произошло серьезное ДТП. Об этом сообщают в Тeлeграм-канале Опeративний Хeрcон. От сильного удара автомобиль Рeно полностью разбит. Вторая машина — внедо...
24 марта 14:39
3421
Руководство Херсонской областной больницы отстранили от выполнения обязанностей
Руководство Херсонской областной больницы отстранили от выполнения обязанностей
Председатель Херсонской ОГА Сергей Козырь издал распоряжение отстранить руководство ХОКБ на время расследования причин вспышки коронавируса в медучреждении. Об этом в рамках своего брифинга сообщил пе...
29 марта 17:30
2855
Кардинальная смена погоды: в Украину идут снегопады и морозы
Кардинальная смена погоды: в Украину идут снегопады и морозы
В Украине кардинально меняется погода, предупредила синоптик Наталья Диденко. На смену летнему теплу до +20 градусов придут снег и морозы. 2 апреля мощный холодный атмосферный фронт с севера Европы п...
01 апреля 15:34
2230