Лента новостей
События
Апеляційний суд вирішив конфіскувати майно затриманої колаборантки Тетяни Тимошенко з села Сагайдачне на Херсонщині
Апеляційний суд вирішив конфіскувати майно затриманої колаборантки Тетяни Тимошенко з села Сагайдачне на Херсонщині
61-річна колаборантка Тетяна Тимошенко з села Сагайдачне Новорайської сільської громади Бериславського району Херсонщини у 2022 році проводила для російських окупантів незаконний референдум. За це у вересні 2025 року її засудили до шести років тюрми без конфіскації майна. Засуджена та її адвокат намагались оскаржити вирок і помʼякшити покарання. Водночас сторона обвинувачення наполягала, що покарання занадто мʼяке. 2 червня 2026 року Херсонський апеляційний суд став на сторону прокурора та ухвалив Тимошенко новий вирок – з конфіскацією всього майна.
Про це повідомляють кореспонденти «ІРС-Південь».
Ця справа стосується Тимошенко Тетяни Олександрівни, 8 січня 1965 року народження, мешканки села Сагайдачне Бериславського району. Вона у вересні 2022 року проводила для російських окупантів незаконний референдум, перебуваючи на посаді члена так званої дільничної виборчої комісії №808. Перед великою війною жінка працювала техпрацівницею в місцевому старостаті.
Тетяну Тимошенко затримали у вересні 2023 року.
За колабораційну діяльність суд першої інстанції 22 вересня 2025 року виніс їй вирок – шість років позбавлення волі, без конфіскації майна. Тетяна Тимошенко і її адвокат оскаржили цей вирок і просили апеляційний суд помʼякшити покарання.
Сторона обвинувачення теж оскаржила вирок, назвавши його занадто мʼяким і просила суд про конфіскацію всього майна засудженої.
Апеляційний суд погодився з доводами прокурорів і скасував вирок суду першої інстанції в частині покарання та ухвалив у ній новий вирок.
Покарання Тетяні Тимошенко – шість років тюрми, з конфіскацією всього майна. Крім того, їй заборонили протягом 15 років обіймати посади в органах влади та займатися процесами референдуму і виборів.
У неї конфіскують три земельні ділянки загальною площею понад 21 га.
Ухвала апеляційного суду набрала законної сили з моменту проголошення.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Експомічник судді з Херсона, який став російським агентом, отримав довічний вирок
Суд виніс вирок експомічнику судді Херсонського апеляційного суду Святославу Березовському, який був російським агентом під час окупації правобережжя області.
Про це йдеться на сайті Судової влади...
Окупанти атакували “швидку: у Дар’ївці на Херсонщині (фото)
Російські війська атакували з безпілотника карету екстреної медичної допомоги у селі Дар’ївка на Херсонщині.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Зазначається, що дрон цілеспрямовано був скерова...
У Корабельному районі Херсоні через російський удар загинув 47-річний чоловік
Унаслідок російського обстрілу у Херсоні загинув 47-річний чоловік.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
Зазначається, що близько 18:00 окупанти обстріляли Корабельний район міста. Під удар потр...
У Херсоні припинили діяльність КП “Херсонелектротранс”
У Херсоні офіційно припинили діяльність МКП “Херсонелектротранс”.
Відповідний запис з’явився в Youcontrol.
Нагадаємо, про ліквідацію МКП “Херсонелектротранс” стало відомо ще у квітні минулого р...