Все новости Херсона

Происшествия
Поліція вивела з заводу карданних валів більше десятка молодих людей
04 февраля 12:00
193
 Поліція вивела з заводу карданних валів більше десятка молодих людей

Поліція вивела з заводу карданних валів більше десятка молодих людей

Сьогодні, 4 лютого, в Херсоні проходить мітинг співробітників заводу карданних валів через його незаконний продаж. Близько 50 співробітників закритого підприємства протестують проти припинення роботи заводу, незаконність його продажу і намагаються перешкодити новим власникам вивезти робоче обладнання та матеріали для розпродажу по частинах.

У свою чергу, поліція вивела з будівлі заводу карданних валів більше десятка молодих людей, які захопили, за словами працівників, підприємство. Тепер їх у автобусі повезли до відділку поліції для з'ясування обставин справи.

За словами очевидців, молоді люди виходили з великими сумками (виносили все, наприклад, мультиварку), однак, зараз правоохоронці будуть встановлювати їх особистості.

Наразі,поліція посилила заходи безпеки, забезпечує мирне проведення акції, підтримує публічний порядок в місті і запобігає можливим порушення. Працівники «поліції діалогу» спілкуються з найбільш активними учасниками мітингу.

За повідомленням відділу комунікації поліції Херсонської області, на деякий час люди перекрили рух по проспекту Ушакова. Поліція забезпечила об'їзд громадського транспорту, у даний час рух розблоковано.

Новости Херсона
Полиция
ДТП
Политика
Деньги
чиновники
Происшествия
власть
экономика
общество
0 комментариев
10 декабря 2022, 10:19
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают