Лента новостей
Политика
ЗСУ просунулися на лівобережжі Херсонщини і перекидають штурмові групи – ISW
ЗСУ просунулися на лівобережжі Херсонщини і перекидають штурмові групи – ISW
Українські сили продовжили наземні атаки на лівому березі Дніпра у Херсонській області та просунулися біля Кринок.
Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
Російські джерела стверджували, що українські сили просунулися на південний захід від Кринок (30 км на північний схід від міста Херсона та 2 км від річки Дніпро) і закріпилися в сусідньому лісовому масиві.
Під Кринками тривають бої, по цьому району завдають потужних ударів російська авіація та артилерія.
Генштаб України повідомив, що українські війська утримують позиції на східному березі Дніпра.
Російські військові блогери стверджували, що українські війська продовжують перекидати нові штурмові групи на лівий берег і що під Кринками діють від 300 до 400 українських бійців.
Окрім цього, військові аналітики заявили про очевидну неспроможність Росії створити згуртовану командну структуру серед сил, які обороняються на східному (лівому) березі Херсонської області. Там продовжує погіршуватися моральний дух і бойові можливості Росії.
Генштаб України 29 листопада повідомив, що підрозділи 810-ї окремої морської піхотної бригади (ЧФ), які діють поблизу Кринок, відмовляються здійснювати штурм українських позицій через відсутність зброї, координації артилерії, розвідки та інформації щодо розташування російських мінних полів.
Що відомо про плацдарм ЗСУ на лівому березі Херсонщини
Збройні сили України утримують позиції та продовжують наступальні дії на лівому березі Херсонської області.Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк заявила, що українські війська в Херсонській області відкидають російські сили на 3−8 км від східного берега Дніпра.
The Wall Street Journal із посиланням на українських бійців повідомила, що окупанти застосовують важкі міни, снайперів і важку артилерію, реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) і авіаудари аби зупинити українські сили на лівобережжя Дніпра.
Напередодні стало відомо, що окупанти створюють багаторівневу оборону на лівому березі Херсонської області. Також, як вважають експерти, окупанти замінували територію навколо Кринок (30 км на північний схід від Херсона). У цьому населеному пункті позиції утримують Сили оборони України.
Тим часом російські окупанти у Херсонській області готуються до чергового "жесту доброї волі". Вони вже почали обкрадати будинки місцевих мешканців перед втечею. Про це заявив речник Херсонської обласної військової адміністрації (ОВА) Олександр Толоконніков.
"В деяких громадах люди повідомляють про те, що окупанти почали більш активно мародерити. При ротації є випадки навіть, коли під'їжджають цілі вантажівки до домівок, в яких люди не проживають, і просто завантажують усе підряд. Тобто вони активно показують місцевим, що тут вони ненадовго і дуже скоро будуть тікати", — сказав він.
ТСН
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Ігор Колихаєв: Не забувайте про Херсон. Нам зараз дуже складно
Стан укриттів у Херсоні визнано ганебним
Польща, Чехія і Словенія висунули план порятунку України з 10 пунктів
В Херсоне с вертолетов обстреливают Антоновский мост, - СМИ
«Можу повернутися і надати пояснення»: Власник 4 каналу пояснив, чому перебуває на захопленій частині Херсонщини
«Від несправедливості хочеться кричати». Після полону військовий медик Юрій Армаш не може добитись належних йому виплат
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Нардеп Павліш ховає свого кума-корупціонера Балоня на кафедрі в аграрному університеті Херсона
Раніше ми писали, що корупціонер Андрій Балонь став доцентом кафедри одного з херсонських вишів. Працевлаштування Андрія Балоня в ХДАЕУ — це продумана політична акція, за якою стоять конкретні п...
Мир, до якого не готові: що почнеться, коли закінчаться бойові дії
Кінець війни може запустити процеси, до яких ніхто не готовий. І частина з них буде болючішою, ніж очікує суспільство.
Кінець війни в уяві багатьох виглядає як тиша після сирен, обійми на вокзалах і...
8 із 10 українців не бачать майбутнього: що відбувається з країною насправді
Цифра, яка тривожить: більшість уже не впевнені в завтрашньому дні. Причини глибші, ніж здається на перший погляд.
Українці дедалі рідше говорять про плани на майбутнє. Соціологічні заміри останніх м...
Пенсіонера Анатолія Гурова з Херсона, який працював на ворога і публічно виправдовував окупантів, відправили за ґрати на три роки
78-річний херсонський пенсіонер Анатолій Гуров у 2022 році влаштувався на роботу до окупаційної «Херсонской государственной морской академии». Під час незаконного референдуму він виступав із публічною...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...