Лента новостей
Криминал
За матеріалами СБУ 14 років тюрми отримав охоронець російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
За матеріалами СБУ 14 років тюрми отримав охоронець російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один колаборант, який працював на рф у період окупації Херсона.Засудженим виявився місцевий безробітний, який після захоплення громади добровільно вступив до створеного ворогом «управління виконання покарань по Херсонській області».
Там його призначили охоронцем російської катівні, яку загарбники облаштували на базі захопленої на той час Північної виправної колонії № 90.
Перебуваючи на «посаді інспектора відділу охорони», він контролював периметр і тюремні блоки, де утримували учасників руху опору.
У камерах людей піддавали систематичним тортурам: застосовували електричний струм, били палицями і тримали у карцері без їжі та води.
Під час катувань рашисти намагалися «вибити» інформацію про інших патріотів, які продовжують спротив окупантам на тимчасово захопленій частині території України.
Після деокупації Херсона колаборант залишився на правобережжі області та місяцями не виходив з дому, намагаючись уникнути правосуддя.
Співробітники СБУ встановили його місцеперебування і затримали біля обласного центру в лютому 2024 року.
На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів зловмисника визнано винним за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).
Враховуючи співпрацю зі слідством, суд призначив йому 14 років тюрми з конфіскацією майна.
Розслідування проводили співробітники СБУ в Херсонській та Закарпатській областях за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...