Опозиційна платформа - за Життя

Экология


Весняно-літня нерестова заборона 2020 на Херсонщині: ділянки та строки

25 Марта, 17:19

: 883


Весняно-літня нерестова заборона 2020 на Херсонщині: ділянки та строки

Весняно-літня нерестова заборона 2020 на Херсонщині: ділянки та строки

З метою здійснення державного контролю за охороною водних біоресурсів під час їх природного відтворення, сприяння збільшенню їх запасів у рибогосподарських водних об'єктах у зоні контролю управління Державного агентства рибного господарства в Херсонській області встановлюється весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів (наказ від 25.03. 2020 № 61-ОД “Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у Дніпровсько-Бузькій естуарій системі та Каховському водосховищі в зоні контролю Херсонського рибоохоронних у патруля у 2020 році”).

Терміни заборони на промислове рибальство в рибогосподарських водних об'єктах Дніпровсько-Бузької естуарної системи в зоні контролю управління Державного агентства рибного господарства в Херсонській області:

— у річці Дніпро - від гирла до забороненого простору Каховської ГЕС, а також у придатковій системі - з 01 квітня по 6 червня 2020 року. У зазначений період заборона не поширюється на спеціалізований промисел оселедця в пониззі Дніпра. Також заборона не поширюється на спеціалізований промисел пузанка в пониззі Дніпра з 01 травня по 6 червня 2020. Акваторії дозволені для ведення промислу визначені режимом рибальства в басейні Чорного моря в 2020 році;

— у річці Інгулець-від гирла до с. Велика Олександрівка-з 01 квітня по 6 червня 2020;

— у Дніпровському лимані-з 01 квітня по 1 червня 2020 року. Заборона не поширюється на спеціалізований промисел пузанка по всій акваторії лиману з 01 травня до кінця весняно-літньої заборони. Заборона також не поширюється на спеціалізований промисел оселедця в Лимані на глибинах не менше 4 м з 01 квітня до кінця весняно-літньої заборони;

— у Дніпровському лимані на відстані 1,5 км від берега вглиб лиману на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровсько-Хутірського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему-з 02 червня по 11 червня 2020;

— у всіх інших внутрішніх водних об'єктах басейну Чорного моря в межах Херсонської області-з 01 квітня по 30 червня 2020 року.

Терміни заборони на Любительське та спортивне рибальство в рибогосподарських водних об'єктах Дніпровсько-Бузької естуарної системи в зоні контролю управління Державного агентства рибного господарства в Херсонській області:

— у Дніпровському лимані-з 1 квітня по 1 червня 2020;

— у Дніпровському лимані на відстані 1,5 км від берега вглиб лиману на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровсько-Хутірського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему-з 02 по 11 червня 2020 року;

— у р. Дніпро - від місця впадання в Дніпровський лиман до забороненого простору Каховської ГЕС з притокою Інгулець від гирла до с. Велика Олександрівка, включаючи придаткову систему цих річок-з 01 квітня по 6 червня 2020;

— у всіх інших водоймах Чорноморського регіону в межах Херсонської області-з 01 квітня по 30 червня 2020 року.

Терміни заборони на лов водних біоресурсів у Каховському водосховищі в зоні контролю управління Державного агентства рибного господарства в Херсонській області:

— на промислове рибальство - з 01 квітня по 9 червня 2020;

— на Любительське та спортивне рибальство - з 01 квітня по 10 червня 2020 року.

Дозволено любительський лов риби в період заборони на здійснення любительського і спортивного рибальства на умовах загального використання, однією поплавковою вудкою з одним гачком або спінінгом з берега, з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства, в місті Херсон з Набережних по проспекту Ушакова і біля парку Слави ; в містах н. Каховка, Олешки, Гола Пристань, Каховка, Берислав з Набережних в районі міських пристаней, уздовж всіх інших населених пунктів і дачних кооперативів з берега в межах ділянок акваторій, визначених наказом управління Державного агентства рибного господарства в Херсонській області від 06.03.2019 № 78 - ОД " Про визначення рибогосподарських водойм (їх ділянках) для здійснення любительського та спортивного рибальства в зоні контролю управління Державного агентства рибного господарства в Херсонській області на умовах загального ІС ки », за винятком нерестових ділянок, визначених наказом Херсонського рибоохоронного патруля від 19.03.2020 № 54 - ОД« Про визначення нерестових ділянок на рибогосподарських водних об'єктах у зоні контролю Херсонського рибоохоронного патруля у 2020 році».

 1 травня 2020 року до кінця весняно-літньої заборони 2020 року дозволено проводити любительський лов оселедця та пузанка човен однією вудкою або спінінгом, оснащених підвіскою типу «самодур», з дотриманням Правил любительського та спортивного рибальства на акваторії річки Дніпро від лісгоспу С. АНТОНІВКА вниз за течією до пляжу «Лілея» м.. Херсон, від урізу води вглиб водойми до 100 м.

У цей період заборонено пересування плавзасобів у заборонених для рибальства зонах (за винятком встановлених суднових ходів), а на ділянках, оголошених наказом Херсонського рибоохоронного патруля від 19.03.2020 № 54 - ОД нерестовищами в період нересту, пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів.

"Просимо громадян, небайдужих рибалок, активістів та інші громадські спілки брати участь в охороні водних біоресурсів та допомагати у спільній справі для збереження та відтворення водних біоресурсів на Херсонщині», — закликав начальник Херсонського рибоохоронного патруля Богдан Артющик.

Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

27.09 2020, 6:02
Новий Херсон
Status - твоя надійна інвестиція у комфорт, безпеку та естетичність
Опозиційна платформа - за Життя

Лента новостей
Все новости
Больше новостей

Инфографика


В Херсоне презентовали «Степову симфонію»

В Херсонской областной библиотеке имени Гончара презентовали…

На Херсонщине пропала девушка

Скадовское отделение полиции разыскивает несовершеннюю Ковалеву Кристину…

Показання за газ тепер можна повідомляти через Інтернет

За інформацією прес-служби «Херсонгаз», контрольні показання із газових лічильників тепер…

Мошенникам удалось "втюхать" жителю Херсонщины виртуальный ноутбук

В Бериславское отделение полиции обратился 28-летний мужчина. Он рассказал, что…

Миша Романова рассказала правду о своих отношениях с Максом Барских

Певица из Херсона и экс-участница группы “ВИА Гра“ Миша Романова…

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!