Щасливий старт

Политика


В Геническе объявили призыв в армию

Просмотров: 272

24 Сентября, 16:19


Военный комиссар Генического военкомата подполковник Сергей Манулик подписал приказ о призыве граждан на срочную военную службу.

Об этом сообщил «Новый визит» и опубликовал текст приказа.

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 10 вересня 2018 року № 274 /2018 у жовтні – грудні 2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Генічеського району для проходження медичного осмотру по призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1991 — 2000 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Генічеськ, проспект Миру, 71 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу (проходження медичної комісії), зобов’язані прибути до районного військового комісаріату до 30 вересня 2018 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово не перебувають на території Генічеського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження районної призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

19.12 2018, 16:25

Лента новостей
Больше новостей


Херсонский Chicken Hut не радует своих посетителей

«В книгу жалоб Херсона был написан гневный отзыв о «Чикен…

У маршрутки отвалилось колесо, и она въехала в столб. За это маршрутчика на немного оштрафовали

Херсонский горсуд оштрафовал водителя маршрутчики на 340 грн. Как пишут Херсонские…

"Если примем ТЭЦ в коммунальную собственность, с 1-го дня пересмотрим зарплаты" - мэр Херсона

Мы сообщали, что сегодня, 18 декабря, исполком горсовета Херсона проголосовал…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"