Спорт
В Геническе начался баскетбольный чемпионат
В Геническе начался баскетбольный чемпионат
Сегодня, 15 декабря, в спортивном комплексе Генического медучилища состоялись игры первого тура чемпионата Генического района по баскетболу среди мужских команд 2019-2020 гг.
В первой игре команда «Азовец» победила «Пламя» со счетом 68-32.
В следующем матче в основное время «Нептун» и Геническа ДЮСШ победителя не выявили. Для этого пришлось сыграть в дополнительное время.
По итогам «Нептун» победил со счетом 60-55.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Херсонський самбіст отримав золото на Всесвітніх іграх 2025
Веслувальники з Херсонщини вибороли 5 нагород на всеукраїнських змаганнях
В УАФ черговий аудіоскандал: плівки свідчать про керованість “виборів” футбольних керівників на Херсонщині
Стародубцева розгромно програла матч 1/64 фіналу US Open 2025
Чемпионат Италии 2024/2025: индивидуальные награды
Світоліна і Ястремська вийдуть на корти US Open 25 серпня: визначився час
Читают
/
Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомило управління о...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Родинна традиція: син херсонського медійника Володимира Мостового пропагує на лівобережжі Херсонщини цінності «русского міра»
Син колаборанта, майбутній педагог та активний учасник кремлівських проєктів Микола Мостовий став одним з облич російської історичної пропаганди на окупованій частині Херсонщини, де працює з дітьми та...