Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
Уцінену Херсонську нафтоперевалку купили спонсори Зеленського з оточення Антонова
17 декабря 10:04
177
Уцінену Херсонську нафтоперевалку купили спонсори Зеленського з оточення Антонова

Уцінену Херсонську нафтоперевалку купили спонсори Зеленського з оточення Антонова

Власником Херсонського нафтоперевалочного комплексу стало ТОВ «Варуна-Вест» з орбіти  власника АТ «Концерн Галнафтогаз» (бренд «Окко») Віталія Антонова.

Офіційно власником майже 100% «Варуна-Вест» є пайовий венчурний інвестфонд «Вест Фінанс», яким керує львівське ТОВ «Компанія з управління активами «Актив». Бенефіціарами «Варуна-Вест» вказані Іван Коцьо, Богдан Куспісь, Анатолій Гурський та Ігор Таранський. Вони були крупними донорами виборчої кампанії Володимира Зеленського, перерахувавши через ТОВ «Агроче Плюс» і «Інтеренерготрейд» до його виборчого фонду 6 млн грн.

В річному звіті за 2018 рік «Галнафтогаз» вказав, що ще в 2015 придбав частку в «Варуна-Вест». А власник «Галнафтогазу» Віталій Антонов був бенефіціаром фірми через ТОВ «Окко-рітейл» до середини червня 2019 року.

«Варуна-Вест» зареєстроване у Львові на вул. Богданівській 15-А. В цій будівлі прописні компанії, які прямо або опосередковано належать Антонову. Мова йде про ПП «Автотранском», ТОВ «Град», ТОВ «Піонер Девелопмент», ТОВ «Палта» та ПП «Львівнафтопродукт».

Саме після виходу «Окко-рітейл» власником покупця херсонської перевалки стала «КУА «Актив», яка обмінювалася бізнес-активами зі структурами Антонова. Також КУА через венчурний інвестфонд володіє крупними пакетами акцій Львівського хлібокомбінату (42%) та Львівського хлібзаводу (25%). Обидва ці підприємства входять в «Концерн Хлібпром», який контролює Антонов.

"Наші гроші"

Деньги
экономика
общество
0 комментариев
29 ноября 2022, 06:02
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают