Все новости Херсона

Экономика
У Присиваській сільській ОТГ створили належні умови для дітей
11 января 15:12
149
У Присиваській сільській ОТГ створили належні умови для дітей

У Присиваській сільській ОТГ створили належні умови для дітей

У Присиваській сільській ОТГ рік, що минув, став особливим завдяки величезній кількості заходів для створення належних умов у дошкільних навчальних закладах за рахунок фінансування з державного та місцевого бюджетів. Так, завдяки інфраструктурній субвенції тут реалізували 2 проекти на загальну суму понад 1,9 млн грн, з яких майже 357,4 тис. грн — кошти місцевого бюджету. Зокрема, йдеться про капітальні ремонти даху частини будівлі Строганівської ЗОШ — на майже 900 тис. грн, Іванівської ЗОШ — на понад 1 млн 16 тис. грн.

Серед останніх реалізованих і проект утеплення покрівлі Павлівського закладу дошкільної освіти на загальну суму понад 80,8 тис. грн. Нині завдяки утепленню покрівлі температурний режим у навчальних закладах суттєво підвищився.

Наразі триває термомодернізація будівлі Григорівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» у розмірі 1 млн 158 тис. грн. Утеплено фасад будівлі та проведено ремонт даху з утепленням.

У Присиваській сільській ОТГ створили належні умови для дітей

Термомодернізація відбувається з застосуванням інноваційних технологій, що дає можливість запобігти руйнуванню будівель, дозволяє значно економити енергоносії, естетично оздоблює та надає яскравої архітектурної виразності будівлям, де навчаються діти, а ще покращує умови освітнього процесу та санітарно-гігієнічні умови. Капітальні ремонти будівель та дахів прикрашають сільську інфраструктуру та загальну привабливість населених пунктів ОТГ.

Децентралізація дала можливість кардинально покращити стан та перспективи навіть найвіддаленіших сіл, які увійшли до ОТГ. Не випадково цьогоріч до когорти цієї об’єднаної громади прийняла рішення приєднатися й Новомиколаївська сільська рада сусіднього Новотроїцького району. Серед переваг життя в новому статусі тут називають, зокрема, можливість отримувати державні інвестиції напряму до місцевого бюджету, залучати кошти міжнародних донорських організацій та впроваджувати численні проекти розвитку для покращення життя в громаді.

Ксенія Алісова, Новий день

Деньги
ЖКХ
экономика
0 комментариев
07 декабря 2022, 12:06
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают