Политика


У Херсоні вимагали звільнення обласного прокурора та керівника обласної поліції

Просмотров: 1664

24 Мая, 20:15


У Херсоні вимагали звільнення обласного прокурора та керівника обласної поліції

У Херсоні вимагали звільнення обласного прокурора та керівника обласної поліції

За ініціативи «Народного контролю» в Херсоні була проведена мирна акція, щодо звільнення з посадових місць прокурора Херсонської області Тригубенка В.М. та його заступника Циганка С.В., також керівника Головного управління національної поліції в Херсонській області Мерікова А.І., та його заступника Вербицького М.Л.. Причиною проведення акції стала низка проблем, а саме: тотальна корумпованість та хабарництво в даних структурах, «кришування» схем незаконного збагачення, не внесення до ЄРДР гучних заяв про злочини, затягування розслідувань по низкі справ. 
Підтримали дану акцію багато людей, кожен з яких на собі відчув бездіяльність цих правоохоронних органів.

Активісти відмовились від пропозиції пройти до актової зали обласної прокуратури, тому до мітингуючих вийшов сам пан Циганок. Як виявилось, в заступника Тригубенка дуже погана пам’ять, на десятки питань від людей, він тільки те й говорив що не пам’ятає ні прізвищ, ні номерів справ. Обурений народ наголошував на звільненні по особистому бажанню керівників даної структури, та заступник прокурора заявив, що відсторонити від посади його може тільки Вища кваліфікаційна-дисциплінарна комісія генеральної прокуратури, тобто звільнятися з тепленького місця він не збирається. 

Далі активісти направились до Національної поліції Херсонської області, де взагалі тотальний безлад. Як виявилось, начальник поліції Херсонської області та його заступники в даний час знаходяться у відпустках, і це в той час, коли в країні відбувається зміна влади, при якій можна очікувати будь-яких провокацій на прикордонній зоні.
До народу вийшов Баранецький Віктор Петрович, який не дав жодної відповіді на поставленні запитання.

Мітингувальники вручили керівникам обласної прокуратури та Херсонської обласної поліції та їхнім заступникам «подяки» та «випускні листи» за «кришування» корупції в Херсонській області.

Джерело: Народний контроль Херсон.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, толпа, свадьба, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человекНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, ребенок, толпа и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человекНа данном изображении может находиться: 1 человекНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и бородаНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, обувь и на улицеНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоятНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице
Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

20.09 2019, 8:47

Лента новостей
Все новости
Больше новостей


В центре Херсона замечены фуры

В центре Херсона замечены фуры. Видео снято на ул. 40…

Мэр Херсона улетел в Тунис не один и не вдвоем

Напомним, депутат горсовета Херсона Виталий Богданов сообщил, что мэр Владимир…

В Херсоне почти 20 человек будут перерабатывать агропродукцию для турков: к концу года откроют завод

Вчера, 16 сентября, в Херсоне провели встречу с представителями компании…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!