Лента новостей
Политика
У Генічеську з'явиться мурал з катами українського народу
У Генічеську з'явиться мурал з катами українського народу
До дня російського прапору, який на болотах святкуватимуть 22 серпня, в окупованому Генічеську має з’явитись новий мурая від окупантів. Про його створення заявив керівник окупаційного обласного відділення «молодої гвардії єдиної росії» давід лобакін.
Вісімнадцятирічний «вундеркінд» розповів пропагандистам: «Мурая зображують на стіні замість українських мотивів і символів, які існували тут раніше».Мова про стіну біля Генічеського медучилища, на якій місцевий художник кілька років тому зобразив пам’ятники Незалежності у Києві і Кобзареві у Львові, а також калину, журавлів і жовто-синій прапор. Нічого цього наразі немає -малюнки замазали і зашпаклювали. А наступного тижня обіцяють почати розмальовувати.
Молоді «єдинороси» обіцяють намалювати триколор, прапори «шефських» регіонів, а також царів Петра І і Катерину. Тих самих, про яких Тарас Григорович Шевченко писав:«Це той первий, що розпинав
Нашу Україну,
А вторая доконала
Вдову-сиротину».
Богдан СТРАЖАК, newdayua.net
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Ігор Колихаєв: Не забувайте про Херсон. Нам зараз дуже складно
Стан укриттів у Херсоні визнано ганебним
Польща, Чехія і Словенія висунули план порятунку України з 10 пунктів
В Херсоне с вертолетов обстреливают Антоновский мост, - СМИ
«Можу повернутися і надати пояснення»: Власник 4 каналу пояснив, чому перебуває на захопленій частині Херсонщини
«Від несправедливості хочеться кричати». Після полону військовий медик Юрій Армаш не може добитись належних йому виплат
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
8 із 10 українців не бачать майбутнього: що відбувається з країною насправді
Цифра, яка тривожить: більшість уже не впевнені в завтрашньому дні. Причини глибші, ніж здається на перший погляд.
Українці дедалі рідше говорять про плани на майбутнє. Соціологічні заміри останніх м...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
На війні загинув херсонець Дмитро Александров
У боях за Україну загинув військовослужбовець Військово-морських сил ЗСУ, херсонець Дмитро Александров.
Про це повідомили його побратими у соціальних мережах.
Дмитро загинув 23 травня 2026 рок...
Пенсіонера Анатолія Гурова з Херсона, який працював на ворога і публічно виправдовував окупантів, відправили за ґрати на три роки
78-річний херсонський пенсіонер Анатолій Гуров у 2022 році влаштувався на роботу до окупаційної «Херсонской государственной морской академии». Під час незаконного референдуму він виступав із публічною...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...