Лента новостей
Происшествия
Судитимуть власника фірми-перевізника з Херсонщини за організацію вивезення українських дітей до окупованого Криму
Судитимуть власника фірми-перевізника з Херсонщини за організацію вивезення українських дітей до окупованого Криму
Прокурорами Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя регіону за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури
Слідством встановлено, що обвинувачений, власник фірми-перевізника, яка працювала на території Бериславського району, під час тимчасової окупації регіону перебував на підконтрольній Україні території.
Попри це, маючи проросійські погляди, у серпні 2022 року він добровільно погодився організувати перевезення дітей з Херсонщини до тимчасово окупованої Євпаторії. Надалі їх відправили до «оздоровчого табору» в рф, де українських підлітків використовували у пропагандистських матеріалах на підтримку держави-агресора.
У вересні того ж року чоловік організував повернення дітей з Криму до Берислава.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
У Херсонській МВА назвали найнебезпечніші райони міста
Безпечних місць у Херсонській громаді наразі немає, водночас найбільшу небезпеку становлять прибережні райони, розташовані поблизу Дніпра.
Про це в ефірі Громадського радіо повідомив перший заступн...
Росіяни показали момент удару КАБами по будівлі ТРЦ Суворовський у Херсоні (відео)
Окупанти оприлюднили відео влучання двох керованих авіаційних бомб по торговельно-розважальному центру “Суворський”, що в середмісті Херсона.
Про це повідомляють окупаційні медіа.
Нагадаємо,...
У Корабельному районі Херсоні через російський удар загинув 47-річний чоловік
Унаслідок російського обстрілу у Херсоні загинув 47-річний чоловік.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
Зазначається, що близько 18:00 окупанти обстріляли Корабельний район міста. Під удар потр...
Суддя з Херсона виграла справу проти кваліфікаційної комісії у Верховному Суді
Суддя Херсонського міського суду Інна Хайдарова виграла справу проти Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка сумнівалася у її здатності працювати в апеляційному суді.
Про це йдеться у відповідном...
Війська РФ ударили по зупинці у Херсоні: є постраждалі
Орієнтовно о 09:50 російські окупанти атакували з безпілотника зупинку громадського транспорту у Центральному районі Херсона, внаслідок чого постраждали четверо людей.
Про це повідомила Херсонська...
Російський дрон знову атакував комунальний транспорт у Херсоні (фото)
Російські військові атакували з безпілотника Корабельний район Херсона.
Про це повідомила Херсонська міська військова адміністрація.
За інформацією МВА, під удар потрапили два автобуси одного з...
Суддя з Херсона виграла справу проти кваліфікаційної комісії у Верховному Суді
Суддя Херсонського міського суду Інна Хайдарова виграла справу проти Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка сумнівалася у її здатності працювати в апеляційному суді.
Про це йдеться у відповідном...
«Конституція — це про кожного»: у Херсоні провели вуличне опитування до Дня Конституції України
До Дня Конституції України активісти Херсонського обласного осередку ГО «Захист Держави» провели в центрі Херсона всеукраїнську акцію «Конституція — це про кожного». Мето...