Общество


Стан та перспективи розвитку туристичної галузі Херсонщини аналізували під час засідання координаційної ради

Просмотров: 347

12 Февраля, 14:00


У сучасних умовах розвитку світової економіки туризм став однією з провідних, високоприбуткових та найбільш динамічних галузей, що в свою чергу стимулює розвиток інших галузей, пов’язаних із задоволенням попиту на різні види відпочинку і розваг, зокрема це культура, мистецтво, спорт, освіта, наука, фінанси, народні промисли, транспорт, торгівля, зв’язок, будівництво, сільське господарство, виробництво товарів широкого вжитку тощо. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь під час засідання обласної координаційної ради з питань розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму, яке відбулося сьогодні, 11 лютого.

«Для розвитку курортів і туризму у нас є всі передумови. І сьогодні ми розглядаємо цю галузь, як один з реальних шляхів залучення інвестицій в економіку регіону», - зазначив Андрій Балонь.

Він також звернув увагу, на те що щороку спостерігається тенденція впливу сфери туризму та курортів на позитивну динаміку показників економічного та соціального розвитку області за рахунок нарощування чисельності внутрішнього та іноземного туризму, збільшення обсягів надходжень від туристичної галузі.

Андрій Балонь підкреслив, що метою засідання сьогодні є організація забезпечення безпеки і здоров’я відпочиваючих, належного санітарно-епідеміологічного становища в місцях масового відпочинку, створення сприятливих умов для оздоровлення як організованих так і неорганізованих туристів. Залучення додаткових джерел наповнення доходної частини бюджетів усіх рівнів, забезпечення дотримання суб’єктами підприємницької діяльності природоохоронного та податкового законодавства.

Зокрема, на заході обговорили 3 основних питання :

  1. Про план заходів з підготовки та проведення в області курортно-туристичного сезону 2019 року.
  2. Про забезпечення виконання заходів програми розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019 – 2021 роки.
  3.  Про представлення туристичного потенціалу області на   Міжнародній туристичній виставці  «Україна – подорожі та туризм – Uitt 2019».

Після обговорення зазначених питань, резюмуючи Андрій Балонь зазначив: «Ми розглядаємо туризм як перспективний напрямок розвитку економіки Херсонщини і Півдня України. Природою та історією нам надані унікальні можливості та великі ресурси, тому нам необхідно провести дуже серйозну роботу у поточному році, щоб ефективно їх використати для покращення життя мешканців області та процвітання регіону».Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

20.08 2019, 12:50

Лента новостей
Больше новостей


Николаевские СМИ рассказали свою версию событий на весовых комплексах возле Херсона

Мы сообщали о сложных условиях работы габаритно-весовых комплексов возле Херсона.…

В Херсоне облонкодиспансеру купят особое оборудование для операций

Херсонский областной онкодиспансер объявил тендер на закупку комплекта лапароскопического оборудования…

На курорте Херсонщины погибла маленькая девочка, которую унесло в море

Ольга Данилова в «Фейсбук» сообщила о трагическом происшествии на Арабатской…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!