Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Співаковський взяв на себе проблеми ОСББ з тарифами
30 августа 07:38
51

Співаковський взяв на себе проблеми ОСББ з тарифами

Сьогодні у залі засідань Херсонської міської ради відбулося зібрання голів ОСББ міста, організатором якого виступило громадське об’єднання «Берегиня». Адже не секрет, що у об’єднань співвласників будинків сьогодні є чимало проблем, які варто обговорити, про це повідомляє видання «ПІК».

Організатори підготували багато питань, які турбують як створені ОСББ, так і ініціативні групи багатоповерхівок, де тільки починають процедуру створення. Це, зокрема, проблеми отримання технічної документації на будинок та списку власників квартир, передачі будинків від міськдепартаменту ЖКГ в управління вже створених ОСББ тощо.

Серед запрошених на зібрання були представники тепло- та газопостачальних підприємств, а також - помічник народного депутата України О.Співаковського, керівник його громадської приймальні Олексій Саковніч. Адже серед нагальних питань, з якими стикнулися новостворені ОСББ, є й такі, які потребують законодавчого врегулювання.

Зокрема, в процесі обговорення питань порядку денного несподівано з"ясувалося, якої великої помилки припустилася НКРЕКП при встановленні тарифу на газ. Так, з квітня 2016 року функцію з обслуговування внутрішньо будинкових газових труб було виключено з обов'язків облгазів. Цю функцію передали ЖЕКам та ОСББ, які відтепер мають укладати окремі договори на обслуговування з приватними підприємствами зі спецліцензією. До початку опалювального періоду ОСББ зобов'язані укласти вказані договори та передбачити окреме фінансування цієї послуги. Однак виявилося, що НКРЕКП чомусь "забула" прибрати цей пункт зі складової тарифу на газ для населення. Тож виходить, що мешканці квартир матимуть двічі сплачувати за одну й ту саму послугу з обслуговування газових труб.

З проханням владнати це непорозуміння голови ОСББ вирішили звернулися до народного депутата України Олександра Співаковського. Як запевнив керівник громадської приймальні Олексій Саковніч, уже цього тижня народний депутат звернеться до профільного міністра з вимогою переглянути тарифи та прибрати зайві складові.

Варто зазначити, що голови ОСББ міста вже тривалий час співпрацюють із громадською приймальнею народного депутата Олександра Співаковського. Почасти саме тут вони знаходять необхідну правову підтримку та супровід.

0 комментариев
23 апреля 2021, 15:37
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Фермер из Херсонщины обустроил для земляков пляж и открыл бесплатный зоопарк
Фермер из Херсонщины обустроил для земляков пляж и открыл бесплатный зоопарк
Подарок для детей и взрослых сделал фермер из села Бехтеры Александр Еременко. За свой счет он приобрел участок площадью семь гектаров и обустроил там пруд. Сперва планировал заполнять его только из...
25 марта 17:43
7355
Кто наживался на паспортах моряков?
Кто наживался на паспортах моряков?
Еще совсем недавно получить паспорт моряка было большой проблемой. Надо было найти через кого, кроме того, всё это выливалось в немалые деньги. Обычно моряку советовали «особый» крюинг, и...
26 марта 12:29
5115
Пляжи Херсонщины попали в сеть лучших пляжей мира и получили международную награду "Голубой флаг"
Пляжи Херсонщины попали в сеть лучших пляжей мира и получили международную награду "Голубой флаг"
Три пляжа на Арабатской Стрелке попали в сеть лучших пляжей мира – они стали участниками программы "Голубой флаг".  Как сообщает источник "Кавун.City" со ссылкой на Херсонскую ОГА, в...
19 апреля 15:23
2451
“Осы” и “Смерчи”: на границе с Крымом провели учения ВСУ
“Осы” и “Смерчи”: на границе с Крымом провели учения ВСУ
Расчеты противовоздушной обороны, выполняющих боевые задачи на границе с временно оккупированным Крымом, провели учения по уничтожению вражеских БПЛА и других воздушных целей. Источник: Командование...
24 марта 15:30
2254