Все новости Херсона

Лента новостей
Политика
"Слуга народу" запропонував постачати воду до "російського Криму"
02 февраля 10:00
467
"Слуга народу" запропонував постачати воду до "російського Криму"

"Слуга народу" запропонував постачати воду до "російського Криму"

30 січня, в ефірі програми "Схеми: корупція в деталях" голова бюджетного комітету Верховної Ради, народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Юрій Аристов заговорив о можливості постачання прісної води до анексованого РФ Криму.

Аргументом нардепа став той факт, що Ізраїль постачає воду в Палестину, незважаючи на те. що між територіями йде війна. То чому ж й УКраїні не продавати воду на півострів?

"Була ідея продавати воду. Ізраїльтяни продають воду практично до воюючої країни (Ізраїль постачає воду в Палестину - Ред.), Вони заробляють. Вони фактично вирішують свої соціальні проблеми за рахунок такого. Ось і у нас була ідея, наприклад, продавати воду в Росію"

Цікаво, що потім Аристов уточнив, що поняття "продавати воду в Росію" це теж саме, що "продавати воду в Крим". Журналісти звісно ж поцікавилися в українського політика: так чий же Крим?

"Наш Крим, це безумовно".

Однак, після цього, нардеп швидко закрив питання, не ділячись подробицями.

Звернемо увагу, що у відео зазначено, що розмова "Схем" з Арістовим відбулася 17 жовтня 2019 року. Україна забезпечувала через Північно-Кримський канал до 85% потреб Криму в прісній воді, однак, після анексії Криму РФ навесні 2014 років Київ припинив подачу води на півострів.

Новости Херсона
Политика
Деньги
ЖКХ
чиновники
экономика
общество
Крым
0 комментариев
28 ноября 2022, 21:51
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают