Лента новостей
Экономика
Шахраї ошукали жителів Херсонщини на 145 тисяч гривень
Шахраї ошукали жителів Херсонщини на 145 тисяч гривень
Щодня поліція Херсонщини реєструє заяви громадян, пов’язані з шахрайством із банківськими картками та державними виплатами.Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Жителю Дар’ївки зателефонувала жінка та представилась працівником банку. Вона розповіла, що на банк здійснено хакерську атаку, тож вони нібито убезпечують рахунки клієнтів. Для цього аферистка попросила чоловіка назвати пароль, який надійде на телефон. Заявник назвав пароль, після чого з його картки було знято 65 тисяч гривень.
Ще однією жертвою аферистів став 35-річний житель Зарічного. В соціальній мережі чоловік знайшов інформацію про надання грошової допомоги постраждалим від російської агресії, перейшов за посиланням та ввів дані банківської картки для отримання грошей. Після чого з його рахунку аферисти зняли 67 тисяч гривень.
За такою ж схемою втратив свої заощадження 58-річний херсонець. Шахраї зняли з його рахунку 13,8 тисяч гривень.
За всіма фактами поліція відкрила провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.
Шановні громадяни! Якщо вам телефонують нібито працівники банку, вимагають CVV-код вашої картки, інші персональні дані або просять продиктувати коди з СМС-повідомлень, рекомендуємо негайно припинити розмову та самим передзвонити в банк за номером, вказаним на зворотному боці банківської картки, або особисто відвідати відділення установи. В жодному разі не повідомляйте нікому персональні дані вашої картки.
Поліція закликає громадян бути обачними, не переходити за неперевіреними посиланнями, а брати інформацію щодо фінансових виплат лише з офіційних джерел.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Украинцы начали сдавать "евробляхи" на металл за 6 грн/кг, но полиция готова и к такому: ждут штрафы до 170 тысяч
ПриватБанк закроет все свои отделения: у клиентов осталось три дня
Из Турции хлынут дешевые авто, одежда и помидоры: украинские производители в ужасе
В Украине вводят новую систему для оплаты коммунальных услуг: что изменится для потребителей
На Вінниччину переміщується підприємство з Херсона
С 30 декабря в Украине вводятся в обращение новые монеты: у денег будет необычная форма
Читают
/
Обсуждают
При Херсонській ОВА створили комісію для утилізації непридатної гуманітарної допомоги
При Херсонській ОВА утворили комісію, яка прийматиме рішення щодо знищення або видалення неякісних і непридатних до споживання товарів гуманітарної допомоги.
Відповідне розпорядження підписав начал...
8 із 10 українців не бачать майбутнього: що відбувається з країною насправді
Цифра, яка тривожить: більшість уже не впевнені в завтрашньому дні. Причини глибші, ніж здається на перший погляд.
Українці дедалі рідше говорять про плани на майбутнє. Соціологічні заміри останніх м...
На війні загинув херсонець Дмитро Александров
У боях за Україну загинув військовослужбовець Військово-морських сил ЗСУ, херсонець Дмитро Александров.
Про це повідомили його побратими у соціальних мережах.
Дмитро загинув 23 травня 2026 рок...
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовослужбовець з Дар’ївської громади Іван Круглий.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада.
Зазначається, що військовому було 30 років.
Раніше ми писали, що на Львів...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...