Общество


Секретар Херсонської міської ради скандальне рішення №1752 про земельні питання не підпише

Просмотров: 275

6 Декабря, 15:31


Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко  написала на своїй сторінці у ФБ:

Тиждень провела у Литві, вивчаючи досвід місцевого самоврядування, де влада спільно з громадою вирішує проблеми, де чиновники чітко дотримуються норм закону і виконують свій обов`язок. Паралелі вражають. Отримала на підпис рішення сесіі міськради, які 30 листопада були підтримані. Підтримане рішення за номером 1752 – земельне питання, обурює порушенням законодавчих і містобудівних норм. Дивно, що такі проекти рішень не тільки отримали позитивний висновок, але були підтримані і в профільній комісії, і на робочій групі. Мого підпису під таким рішенням не буде”.

До заперечень секретаря Херсонської міської ради Олени Урсуленко потрапляє і пункт 1.9. рішення, яким запропоновано дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Авто-Плаза» – орієнтовною площею 0,6500 га, із земель комунальної власності, по Новомиколаївське шосе, 7-а, під будівництво та обслуговування автосалону зі стоянкою для розміщення автотраспорту з допоміжними спорудами.

Вказана земельна ділянка розташована близько до Агробіостанції-ботанічний сад Херсонського державного університету, повністю перекриває проїзні шляхи до нього, розташована у підзоні зелених насаджень та має інші суперечності, відповідно до інформації наданої представниками вищевказаного навчального закладу. Окрім цього, ряд нормативно-правовоих актів визначає обмеження щодо розташування автомобільних стоянок. Зокрема, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.06.1996 за №173 «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» та Державних будівельних норм «Містобудування”, – зазначила у документі секретар міської ради Олена Урсуленко.

 Далі інформує Олена Борисівна  про таке:  “Хочу зазначити, що на пленарному засіданні XXV сесії міської ради від 30.11.2018 депутатом міської ради Чемерисом М.В. зауважено, що зазначена у рішенні територія розташована на вузлі мереж водопроводу і каналізації. Проходить водогін 600 мл., який забезпечує водопостачання мікрорайону Шуменський. Магістральний водопровід, який йде на промислову зону ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», будівельної компанії «Будмеханізація» та інших підприємств, що розташовані поблизу та запропоновано зняти цей пункт. Це є санітарною зоною. У комплексному висновку від 02.10.2018 №114-20590-15 стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою відсутній запис від управління земельних відносин щодо відповідності до вимог чинного законодавства на відміну від інших висновків, які мають вагоме значення при вирішенні питання” .

На сьогодні студенти Херсонського державного університету звернулись з проханням до керівництва міста заветувати це рішення, яке було проголосоване 30 листопада 2018 року, – повідомляє “Український південь“.Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

17.02 2019, 23:35

Лента новостей
Больше новостей


Школу в Таврийске не закроют - нарушения устранены

В Таврийске (Каховский район) говорили о закрытии школы №5, т.к.…

Отец убитой Екатерины Гандзюк выложил еще одно шокирующее фото. И обратился к ее убийцам

Сегодня, 17 февраля, вечером Виктор Гандзюк, отец погибшей херсонки Екатерины…

Старый и новый причал в Гидропарке – спор не заканчивается

Мы сообщали, что спор по поводу старого и нового причала…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!