Все новости Херсона

Общество
Рятувальники навідалися до каховської школи
14 марта 11:08
101
Рятувальники навідалися до каховської школи

Рятувальники навідалися до каховської школи

Каховські рятувальники провели у Коробківській загальноосвітній школі громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». В заході взяли участь діти, вчителі, слухачі Каховського державного аграрного коледжу, депутати сільради та жителі села.

Керівник Каховського міськрайуправління полковник служби цивільного захисту Ігор Берещенко особисто зустрівся з учнями і вчителями і розповів їм про будні пожежно-рятувального підрозділу. Він довів слухачам інформацію про пожежі, їх причини і наслідки; порадив як діяти у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів; наголосив на безпечній поведінці під час відпочинку у лісопарковій зоні, біля водних об’єктів тощо.

А вже на шкільному подвір’ї пожежні-рятувальники наочно продемонстрували технічне обладнання, спорядження і дали можливість присутнім приміряти на себе елементи бойового одягу.

Учасники акції із радістю скористалися можливістю поспілкуватися віч-на-віч з представниками мужньої професії і поговорити з ними на такі важливі теми як дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час експлуатації електричного та газового обладнання, дії під час виникнення пожежі та ін.

Каховські рятувальники роздали учасникам акції роз'яснювальні листівки та іншу друкарську продукцію.

0 комментариев
09 декабря 2022, 14:02
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают