Все новости Херсона

Лента новостей
Здоровье
Пологові відділення Херсона видають породіллям оновлені бебі-бокси
02 января 18:05
175
Пологові відділення Херсона видають породіллям оновлені бебі-бокси

Пологові відділення Херсона видають породіллям оновлені бебі-бокси

Коридор пологового відділення Херсонської лікарні ім. Ольги та Афанасія Тропіних до гори заставлений бебі-боксами. Їх отримали у грудні минулого року і вже розпочали видавати породіллям, каже завідувачка акушерського відділення Тетяна Ващенко:

«Жінки задоволені таким подарункам, адже в них значно більше речей, ніж у пакунках-маляти, які видавали раніше. Тут є гігієнічні засоби догляду як для мами, так і для малюка: іграшки, розвиваючий килимок, памперси, серветки та багато іншого. Також є і комбінезон, про який так давно запитували».

Отримати бебі-бокс легко, каже лікарка. Його приносять у палату породіллі одразу після пологів і відкривають у її присутності. Пакунок містить список з переліком усіх речей, а їх тут майже 40 одиниць. Далі, породілля має розписатися у відомості про отримання.

«Речі якісні й корисні, все знадобиться: і памперси, і мило, і решта речей» – каже матуся первістка Анна Семенюк.

Нагадаємо, що програма з видачі бебі-боксів діє в Україні з 2018 року. Наприкінці 2019 року Міністерство соціальної політики переглянуло вміст “пакунка малюти” на 2020 рік. Кількість речей збільшили майже вдвічі. Його вартість приблизно у межах п’яти тисяч гривень.

"Перший регіональний"

дети
чиновники
общество
0 комментариев
01 декабря 2022, 03:08
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают