Все новости Херсона

Life style
"Планета-факірів" - фантастична подія Херсонщини
12 апреля 09:34
104
"Планета-факірів" - фантастична подія Херсонщини

"Планета-факірів" - фантастична подія Херсонщини

Сьогодні відбулась прес-конференція у приміщенні Херсонського драматичного театру ім. Миколи Куліша присвячена спільному проекту ХОАМДТ та кафедри дизайну ХНТУ (фентезі-мюзиклу, який увійде у репертуарну афішу театру). 

Мюзикл, створений молодою командою авторів та постановників для глядачів Херсонщини та України. 

Фантастична історія про дружбу та кохання, про підступність та імперські амбіції, але з обов’язковою перемогою вірних та щирих почуттів над віроломством та зрадою.

Художниками-постановниками проекту виступили студенти та викладачі кафедри дизайну ХНТУ. 

«Більше сотні студентів особисто шили костюми, робили декорації, приймали активну участь в розробці сценарію та виготовленні технічних матеріалів», - розповідає  завідуюча кафедрою дизайну ХНТУ Чепелюк Олена Валеріївна, - «Ми надзвичайно вдячні усім, хто підтримав нас, особливо ТРЦ «Фабрика», яка надала нам зал для виставки підготовчих моделей, один із залів мультиплексу, транспорт, яким учасники доберуться до місця проведення спектаклю. Окрема подяка ПриватБанку, який підготував та виділив необхідні матеріали та фінансову підтримку, агентству «CatWolk» у допомозі з моделями, та багатьом іншим».

У виставі задіяні солісти драмтеатру, заслужені актори.

Автор та керівник проекту Сергій Новачук, режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Олег Натяжний.

Керівники обіцяють дійсно яскравий спектакль, та сподіваються що у майбутньому продемонструють його не лише херсонцям , а й усій Україні. 

0 комментариев
07 декабря 2022, 12:31
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают