Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
Переказ грошей
15 июня 08:40
111
Переказ грошей

Переказ грошей

Грошові перекази дозволяють швидко поповнити картку одержувача, використовуючи для відправлення кошти з рахунку відправника. При цьому потрібно знати тільки реквізити карти, навіть якщо ви відправляєте гроші на свій власний інший рахунок.

Щоб перекинути гроші з картки на картку, вам буде потрібен доступ до Всесвітньої мережі через будь-який пристрій, з якого можна зайти на онлайн-сайт платіжної системи Mastercard.

Переваги переказів з картки на картку онлайн

Ви можете перевести гроші на картку без відвідування банку. Ніяких черг і заповнення численних паперів: вкажіть тільки реквізити картки, після чого система автоматично перераховує кошти. Ви також можете поповнити карту, якщо вона випущена іншим банком і навіть відноситься до іншої міжнародної платіжної системи.

Використовувати такий спосіб переказу грошей можна для:

  • переказу коштів родичам, знайомим і друзям;
  • погашення боргу за кредитною карткою;
  • оплати товарів та послуг різних інтернет-магазинів тощо.

Виконуючи онлайн-переказ грошей ви заощаджуєте свій час і сили: вам не потрібно ходити до відділення банку, заповнювати документи, зберігати квитанції тощо.

Як виконати переказ між картами

Щоб зробити переказ грошей з однієї картки на іншу, вам достатньо виконати кілька простих дій:

  • Вкажіть реквізити картки відправника: 16 цифр номера, розташовані на лицьовій стороні картки, а також місяць і рік терміну її дії. Слід також зазначити тризначний CVV2-код, який знаходиться на зворотному боці вашої банківської картки.
  • Введіть номер картки отримувача — також 16 цифр.
  • Вкажіть суму переказу з урахуванням встановлених лімітів. Банк, який випустив вашу карту, може встановлювати обмеження на суму переказу. Ліміти можуть бути не тільки добовими, а й місячними, наприклад, до 15 000 гривень на добу і до 150 000 гривень на місяць.

Особливості переказу грошей на рахунок одержувача

Кожен банк в індивідуальному порядку виставляє комісію на переказ — фіксований відсоток від суми транзакції. Комісійний збір стягується тільки з відправника, одержувач нічого не платить. Коли гроші будуть зараховані на рахунок, відправник отримає SMS-оповіщення, але тільки якщо він увімкнув послугу SMS-банкінгу. Приходити в банк за переказом не потрібно — кошти зараховуються одразу на картку.

Послуга переказу грошей доступна у будь-який момент 24/7, зокрема транскордонні перекази. Усі транзакції супроводжуються технологією 3D-Secure, що захищає особисті дані та кошти клієнтів Мастеркард від попадання до рук третіх осіб.

Якщо ви правильно виконали порядок дій, але не змогли відправити гроші на картку одержувача, ви можете звернутися до служби підтримки вашого банку. Можливо, на картці встановлено обмеження, через яке ви не можете зробити переказ потрібної кількості грошей у режимі онлайн.

0 комментариев
03 марта 2021, 05:48
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Херсонскому актеру назначили пожизненную государственную стипендию
Херсонскому актеру назначили пожизненную государственную стипендию
Актеру драматического театра предоставили пожизненную государственную стипендию. Об этом рассказали на странице Херсонского театра имени Николая Кулиша. — Поздравляем народного артиста Украины,...
02 февраля 16:46
4826
На Херсонщину надвигается новый снежный циклон
На Херсонщину надвигается новый снежный циклон
В Укpаине, oжидается сильнoе ухудшение пoгoдных услoвий. Нoвый снежный циклoн Olaf накpoет севеpные, центpальные и южные oбласти. Oб этoм сooбщает пpесс-служба Гoсудаpственнoй службы Укpаины пo чpезв...
01 февраля 12:54
3363
Ищут свидетелей смертельного ДТП, которое произошло в центре Херсона
Ищут свидетелей смертельного ДТП, которое произошло в центре Херсона
Сегодня в Херсоне хоронят 31-летнего Николая, который в минувшую субботу, 30 января, погиб в ДТП. Его друзья бросили клич о розыске очевидцев трагедии, имевшей место на углу проспекта Ушакова и улицы...
04 февраля 13:32
3196
Студент из Херсона стал чемпионом Украины по боевому самбо
Студент из Херсона стал чемпионом Украины по боевому самбо
Студент Херсонского государственного университета Владислав Савченко стал чемпионом Украины по боевому самбо. Об этом в facebook сообщил ректор Херсонского вуза Александр Спиваковский: — Вла...
08 февраля 19:25
3034