Все новости Херсона

Лента новостей
Аналитика
Особливості та переваги самохідних обприскувачів
04 января 15:17
4574
Особливості та переваги самохідних обприскувачів

Особливості та переваги самохідних обприскувачів

Самохідним обприскувачем називається сучасна тракторна техніка, котра активно використовується в сільському господарстві. Основне призначення – оброблення полів: поливання, внесення добрив та засобів захисту рослин, десикації. Застосовується зазвичай для площ, розмір котрих перевищує 5–10 тисяч гектарів. У такому випадку їхня експлуатація буде раціональною. Більшість технічних агрегатів представлена в спеціалізованих магазинах, адаптована під використання в умовах ведення сільського господарства в Україні.

Переваги сучасних самохідних обприскувачів

Самохідний обприскувач – техніка, котра суттєво спрощує роботу фермерів. Існує безліч новаторських розробок. Серед переваг сучасних обприскувачів:

  • висока продуктивність оброблення. Самохідна техніка має місткий бак для робочої рідини, тому періоди простою мінімізовані;
  • зручність керування процесами. Все контролюється оператором, навіть шлях слідування обприскувача задається GPS-координатами;
  • прийнятна ціна. Зазвичай це найдорожча техніка серед усіх обприскувачів, однак завдяки високій продуктивності та можливості багатоцільового використання вона достатньо швидко окупається.

Обприскувач – це техніка, без якої неможливо уявити сучасну агрокомпанію, котра ставить собі за мету отримання великого врожаю та ефективне оброблення землі.

Особливості самохідних обприскувачів

Безліч техніки сьогодні удосконалюється, саме тому вона стала ще популярнішою. Наприклад, багато обприскувачів мають герметичну кабіну, що сприяє не лише зручності оператора, але і його безпеці, адже контакт з отрутохімікатами, котрі використовуються для оброблення полів, надзвичайно небажаний.

Важлива можливість контролю над роботою секцій. Наприклад, окремі форсунки зазвичай можна вимикати, що суттєво знижує ризик пропусків та економить робочу рідину.

У сучасних самохідних обприскувачах кліренс становить 1,55–1,75 м, що гарантує можливість їхнього використання на будь-якій стадії росту рослини.

Також у багатьох агрегатах використовуються поршневі насоси з керамічними гільзами. Вони мають наступні відмінності:

  • тривалий строк служби. Термін експлуатації розпилювача буде достатньо великим, необхідність ремонту з’явиться нескоро;
  • стійкість до атмосферних впливів та агресивних умов використання;
  • доступ до електронного калібрування;
  • високі показники робочого тиску;
  • визначення необхідного об’єму робочої рідини одразу після старту.

Також варто зазначити доступність декількох систем руху (для зручності оператора). Наприклад, «слід у слід» виключає псування вже отриманих сходів та дорослих рослин. Є також «крабовий хід» та управління лише передніми колесами. Остання особливість забезпечує можливість розвороту з відносно невеликим радіусом.

345 комментариев
28 ноября 2022, 20:56
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают