Все новости Херсона

Лента новостей
Политика
Нові обличчя в херсонській політиці
21 января 08:13
40
Нові обличчя в херсонській політиці

Нові обличчя в херсонській політиці

Розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 15 січня 2016 року № 10 головою Іванівської районної державної адміністрації призначено Бутенка Андрія Юрійовича.

Бутенко Андрій Юрійович народився 11 березня 1983 року в смт Іванівка Херсонської області. У 2006 році закінчив Таврійську державну агротехнологічну академію за спеціальністю «Економіка підприємства».

Працював в управлінні Пенсійного фонду України в районі, відділі економіки Іванівської райдержадміністрації, сільськогосподарських підприємствах району на посаді головного економіста. Далі була служба у Збройних Силах України та участь в антитерористичній операції.

Керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський завітав до Іванівки для представлення нового керівника району.

Володимир Іванович зазначив: «Призначення Андрія Юрійович головою Іванівської РДА було дуже очікуваним. Сподіваємось, що це призначення буде поштовхом до рішучих змін та розвитку району, не зважаючи на те, що Іванівський район має наймолодшого голову адміністрації. Впевнений, йому вистачить досвіду, терпіння та витримки для того, щоб змінити життя громади району на краще. Для реалізації намірів Андрію Юрійовичу обов’язково потрібна підтримка керівників організацій району, районної ради, селищного та сільських голів, громади. В свою чергу, обласна державна адміністрація надаватиме всебічну підтримку та допомогу. Сподіваюся на плідну співпрацю, адже вважаю, що Іванівський район є самодостатнім. В ваших силах зробити його кращим. А ми вам у цьому допоможемо».

Андрій Юрійович під час знайомства з керівниками підприємств, установ, організацій району, головами селищної, сільських рад, заявив:  

“Дуже хочеться, щоб у ці складні часи кожен із нас відчув свою відповідальність за долю країни, відчув себе справжнім українцем та патріотом. Бо тільки так, тільки гуртом ми збережемо Україну і виведемо її на більш якісний рівень розвитку”. Він запевнив, що максимально використає свій досвід та знання на благо розвитку району.

Також новий голова  районної державної адміністрації сподівається , що навколо спільної справи об’єднаються усі гілки влади району, громадськості. «Я дуже сподіваюся, що у вирішенні нагальних проблем нашої громади, ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою: від сільської, селищної до районної ради та районної державної адміністрації», - закінчив Андрій Юрійович.

0 комментариев
14 июня 2021, 14:17
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
B Xepcoнe пpи paзвeшивaнии бeлья погибла 38-летняя дoмoxoзяйкa
B Xepcoнe пpи paзвeшивaнии бeлья погибла 38-летняя дoмoxoзяйкa
B субботу, 22 мaя, в Xepcoнe дoмaшниe xлoпoты для 38-лeтнeй жeнщины зaкoнчилиcь ee гибeлью.B мнoгoэтaжкe нa улицe Cpeтeнcкoй гopoжaнкa вeчepoм вышлa нa бaлкoн вывecить тoлькo чтo выcтиpaннoe бeльe. Зa...
24 мая 11:41
3102
В Херсоне на неделю закроют самый оживленный железнодорожный переезд
В Херсоне на неделю закроют самый оживленный железнодорожный переезд
Городские власти областного центра готовят проект капитального ремонта железнодорожного переезда с Таврического.Об этом сообщил советник мэра Юрий Стельмашенко.— Так что готовьтесь, летом на нед...
07 июня 14:10
2637
В Николаевской области сотни фур перекрыли трассу: протестуют против взвешивания
В Николаевской области сотни фур перекрыли трассу: протестуют против взвешивания
В Николаевской области в районе села Гурьевка около 400 фур перекрыли трассу национального значения Николаев – Благовещенское в направлении Николаева. Они протестуют против неправильного взвешив...
24 мая 16:25
2500
На Херсонщине пронесся торнадо: повреждены крыши домов, повалены деревья
На Херсонщине пронесся торнадо: повреждены крыши домов, повалены деревья
В с.Ушкалка Верхнерогачикской территориальной общины накануне пронесся торнадо, которое запечатлели местные жители. В результате ураганного ветра повреждены заборы, крыши нескольких домов и повален...
25 мая 14:56
1883