Лента новостей
Экономика
На Херсонщині шахраї за добу ошукали громадян на понад 25 тисяч гривень
На Херсонщині шахраї за добу ошукали громадян на понад 25 тисяч гривень
До поліції звернулась жителька одного з населених пунктів Херсонщини. Жінка розповіла, що їй у месенджері надійшло повідомлення з інформацією щодо надання фінансової допомоги. Заявниця перейшла за вказаним у ньому посиланням та ввела данні картки для оформлення. Після цієї операції з її карткового рахунку невідомі зняли 18000 гривень.
Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Жертвою «банківського» шахрая стала жителька Херсона. Їй зателефонував нібито менеджер банку і повідомив, що рахунок заявниці заблоковано. Для його розблокування необхідно було підтвердити код, який їй надіслали. Після цих дій із рахунку жінки шахраї зняли 4500 гривень.
Також до поліції звернувся 35-річний херсонець. Він повідомив, що на платформі онлайн-оголошень хотів придбати мобільний телефон. Заявник перерахував на рахунок продавця завдаток в сумі 3000 гривень, після чого той перестав виходити на зв'язок і оголошення видалив. Телефон чоловік так і не отримав.
За усіма фактами поліція відкрила провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Украинцы начали сдавать "евробляхи" на металл за 6 грн/кг, но полиция готова и к такому: ждут штрафы до 170 тысяч
ПриватБанк закроет все свои отделения: у клиентов осталось три дня
Из Турции хлынут дешевые авто, одежда и помидоры: украинские производители в ужасе
В Украине вводят новую систему для оплаты коммунальных услуг: что изменится для потребителей
На Вінниччину переміщується підприємство з Херсона
С 30 декабря в Украине вводятся в обращение новые монеты: у денег будет необычная форма
Читают
/
Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомило управління о...
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...