На Херсонщині за хабар судять чиновника сільради
Нагадаємо, що у серпні минулого року в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, було задокументовано факт отримання неправомірної вигоди посадовою особою одної з сільських рад Великолепетиського району.
Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області, слідчі затримали чиновника під час отримання частини суми - 10 000 гривень, які він отримав як благодійний внесок на рахунок підконтрольного йому підприємства за відновлення водопостачання у молокоприймальному кооперативі.
За словами заступника начальника слідчого управління поліції Херсонщини Віктора Баранецького, після проведення слідчих дій та збору необхідних доказів чоловікові було повідомлено про підозру.
Чоловікові може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.