Все новости Херсона

Лента новостей
Life style
На Херсонщині в рамках проєкту ТСН пройде серія майстер-класів
16 февраля 20:00
396
На Херсонщині в рамках проєкту ТСН пройде серія майстер-класів

На Херсонщині в рамках проєкту ТСН пройде серія майстер-класів

За інформацією ОТГ, 22-23 лютого  у рамках просвітницького проєкту ТСН щодо можливостей громад для саморозвитку, за підтримкм Посольства Великої Британії, буде проведено серію воркшопів в приміщенні Станіславської сільської ради. 

Запрошують усіх бажаючих відвідати воркшопи. 

За більш детальнішою інформацією звертатися до сільської ради  до спеціаліста з  комунікації та зв`язків з громадськістю Сербін А.А.  або за телефоном 0999731875

План заходів

22 лютого  – воркшоп команда  Ігора Семиволоса (директор  Центру  близькосхіідних досліджень, один з провідних експертів з  розвитку  можливостей ОТГ в процесі децентралізації) у складі : Ігор Семиволос, Сергій Данилов,  Дмитро Звонок.

23 лютого – воркшоп  Тетяни Лебуховської (голови ГО “Буковинська агенція  регіонального розвитку”), U-LEAD, експерт з пошуку  грантових програм  для ОТГ.

23 лютого- воркшоп  Прокаєвої Анни (Координатор Kharkiv Zero Waste, засновниця руху  Zero Waste в Харкові та мережі  мережі екохабів- місце,де народжується культура  “нуль  відховів”)

23 лютого- воркшоп  Павла Бабенка( експерт з розвитку туризму з громадах, зокрема, зеленого туризму, радник з розвитку голови Краснокутської сільської ради, засновник Amazing Ukraine).

Новости Херсона
чиновники
общество
культура
искусство
0 комментариев
28 ноября 2022, 21:57
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают