Политика


Мангеру рекомендують створити нові робочі спортивні групи

Просмотров: 300

15 Ноября, 17:38


Останнє засідання постійної комісії з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту відбулось на початку листопада. Ми з депутатами Херсонської обласної ради вперше провели спільне засідання з головою такої же міської постійної комісії Сухом Валентином Васильовичем.

Обласні депутати запросили його приходити на засідання частіше, тому що спільних питань по освіті, культурі, спорту у області і міста Херсона дуже багато, і їх потрібно вирішувати співпрацюючи, про це повідомляє «Херсон Life».
Одноголосно депутати підтримали впровадження запропонованих мною двох програм «Найкращий спортсмен» та « Дитячий тренер».

Дякую керівнику ГО «Об’єднання Самопоміч» Yuriy Ogonovskiy за запровановані проекти програм. Постійна комісія рекомендувала ХОДА розробити проект змін до програми щодо запровадження обласних стипендій, у частині доповнення її стипендіями в галузі фізичної культури та спорту новими номінаціями «Найкращий спортсмен» та «Дитячий тренер».


На засіданні депутати вирішили надати рекомендації Голові Херсонської обласної ради створити дві робочі групи за пропозицією депутатів Галини Гондаревої та Толубець Галини.

Перша робоча група може вивчити питання щодо діяльності начальника управління фізичної культури та спорту Семченко Ю.О., тому що питань щодо діяльності цього держслужбовця дуже багато. Друга робоча група вивчить питання,яке для всіх депутатів є болючим – з чиєї вини і свідомої волі був затягнутий процес передачі бази відпочинку Генгірка з баланса на баланс , і чому з цієї причини освітяни не мали змоги оздоровитись цим літом на морському узбережжі.

З проханням розібратися в ситуації,яка склалася в відносинах між Громадською організацією «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» та саме Начальником управління Семченко Ю.О звернувся президент Бутенко Геннадій. Договір про співпрацю між обома сторонами був укладений ще рік тому, і жодного разу, не дивлячись на належним оформлені документи, щодо надання коштів від управління на змагання дітям,ці кошти надані не були.

Незрозумілими є відповіді від ХОДА, що ХОГО «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» не зверталась до управління фізичної культури та спорту з приводу виділення коштів, тоді як президент ХОГО «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» показав нам стопку таких звернень з відповідними відмітками про отримання їх управлінням.

Робоча група також роздивиться питання чому всупереч рекомендаціям нашої комісії не сплачується заробітна платня працівникам СДЮСШОР ФСТ «Україна». Люди вже п’ятий місяць залишаються без заробітної платні. Пан Семченко самостійно вирішив фінансувати КДЮСШ «Динамо» замість рекомендованої нашою комісією СДЮСШОР ФСТ «Україна».

Проект Статуту Херсонської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченко , який запропонувало управління освіти, науки та молоді ХОДА депутати вирішили відправити на доопрацювання тому,що як влучно помітив Сух В.В. навіть за своєю структурою він не відповідає вимогам законодавства.

Питань,які потребують вирішення, як завжди дуже багато, але натхнення для їх вирішення ще більше.Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

19.03 2018, 11:20

Лента новостей


На Херсонщине активизировались интернет-мошенники

Херсонцы довольно часто продают вещи, которые им…

Херсонский магазин шокирует покупателей

И снова херсонский кондитерский магазин "Робин-бобин" в…

Чем опасно для Херсонщины внезапное отключение аналогового вещания

Украина постепенно переходит на цифровое вещание. Уже…

Депутаты одобрили покупку коммунального транспорта для Херсона в лизинг

Херсонский горсовет «дал добро» на покупку транспорта в лизинг КП…

Херсонская полиция снова в центре скандала

Все чаще в соцсетях стали появляться жалобы на новую полицию.…

Украинцы не смогут хоронить родных без решения суда

Для того чтобы похоронить человека, нужна будет экспертиза, которую должен…


Цифра недели
15
тис.грн виманила 18-річна жителька Новотроїцького району

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"