Криминал
Курцям лівобережжя окупанти життя ускладнюють
Курцям лівобережжя окупанти життя ускладнюють
Жінка розповіла окупаційним поліцаям, що закупила цигарки «на одному з ринків сусіднього регіону». Найімовірніше, мова йде про окупований Крим, куди підприємці лівобережжя їздять за крамом. Наразі окупанти вирішують питання про притягнення порушниці до кримінальної відповідальності.
Слід зазначити, що подібні повідомлення у зведеннях окупаційної поліції не є рідкістю. Підроблені сигарети там реалізовують через високу вартість справжніх. У 2024 році, повідомив окупаційний телеграм-канал «Русский Геническ», мінімальна ціна пачки цигарок складає 129 рублів, а вже з першого січня 2025 року вона зросте до 135 рублів. Тому більшість курців пенсійного віку змушені економити купуючи підробки.
При цьому російські сигарети майже не підробляються, оскільки популярнішими є білоруські. Курці вже діляться між собою, як визначають підробку «на смак». Кажуть, що він у кращому разі схожий на сіно, у гіршому – на… курячий послід.
Борис ВИНОГРАДОВ, Новий День
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...