Лента новостей
Криминал
Ходили по будинках та змушували брати участь у псевдореферендумі на Херсонщині – ще трьом місцевим мешканцям повідомлено про підозру у колабораціонізмі
Ходили по будинках та змушували брати участь у псевдореферендумі на Херсонщині – ще трьом місцевим мешканцям повідомлено про підозру у колабораціонізмі
За процесуального керівництва Бериславської окружної прокуратури трьом громадянам повідомлено про підозру у колабораціонізмі (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України).Як повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури, за даними слідства, підозрювані у вересні 2022 року брали участь у роботі так званих «виборчих комісій» створених окупаційною владою у Бериславському районі для проведення псевдореферендуму щодо виходу зі складу України і приєднання до рф тимчасово окупованої території Херсонщини.
Вони здійснювали подворові обходи приватних домоволодінь у селах Високе та Дудчани, під час яких вимагали від людей поставити потрібну «відмітку в бюлетенях».
Після цього вони передали урни з «бюлетенями» військовим рф та отримали «винагороду» у російських рублях.
Наразі всім трьом суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...
Ексзаступницю директора школи на окупованій Херсонщині засудили за співпрацю з РФ
Жительку Херсонщини Оксану Задорожну засудили за співпрацю з окупаційною владою та поширення проросійської пропаганди.
Про це стало відомо з відповідного вироку суду.
Як встановило слідство, Зад...