Лента новостей
Спорт
Херсонка Ангелина Калинина стала одной из лучших теннисисток Украины, установив личный рекорд в рейтинге WTA
Херсонка Ангелина Калинина стала одной из лучших теннисисток Украины, установив личный рекорд в рейтинге WTA
Уроженка Херсонской области Ангелина Калинина поднялась на 52 позицию в мировой классификации женского тенниса WTA, тем самым установив собственный рекорд.
Данный показатель зафиксировали сегодня, 8 ноября, после триумфальной победы Калининой на турнире ITF W 60 в французском Нанте на прошлой неделе.

Кроме новой для себя вершины в мировом рейтинге, новокаховчанка также уверенно закрепилась на третьей позиции среди лучших теннисисток в Украине. Две первые позиции занимают Элина Свитолина и Марта Костюк.
Стоит также отметить, что сегодня спортсменка стартует в престижном турнире WTA 250. За победу Калинина будет бороться против Мартины Тревизан (Италия), которую 6 ноября она переиграла в соревнованиях ITF.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Херсонський самбіст отримав золото на Всесвітніх іграх 2025
Веслувальники з Херсонщини вибороли 5 нагород на всеукраїнських змаганнях
В УАФ черговий аудіоскандал: плівки свідчать про керованість “виборів” футбольних керівників на Херсонщині
Стародубцева розгромно програла матч 1/64 фіналу US Open 2025
Чемпионат Италии 2024/2025: индивидуальные награды
Світоліна і Ястремська вийдуть на корти US Open 25 серпня: визначився час
Читают
/
Обсуждают
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...