Общество


Керівник Головного управління Держпраці провів нараду з мерами міст Херсонщини

Просмотров: 243

12 Января, 17:46


«11.01.2019 року начальником Головного управління Держпраці у Херсонській області Берлимом Віталієм Володимировичем проведено робочу зустріч із головами: Новокаховської міської ради – Коваленко Володимиром Івановичем, Каховської районної державної адміністрації – Салтиковим Валерієм Миколайовичем та головою Каховської міської ради — Дяченко Андрієм Андрійовичем разом із депутатами відповідної ради», - про це повідомляється на сайті Головного управління Держпраці у Херсонській області:

«Так, керівником Головного управління було проведено роз’яснювальну роботу з головами відповідних рад, адміністрацій та депутатами щодо необхідності та важливості реалізації органам місцевого самоврядування делегованих повноважень контролю за додержанням законодавства про працю.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

Нагадаємо, що відповідно до ч.3 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим органам міських рад міст обласного значення та об’єднаним територіальним громадам надано повноваження щодо здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.

Віталій Берлим зазначив присутнім, що органам місцевого самоврядування делеговано повноваження контролю за додержанням законодавства про працю в трьох напрямках: своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин. Ці питання є пріоритетними на державному рівні та потребують ефективного вирішення вжесьогодні.

«Головне наше завдання сьогодні – донести необхідність створення посад інспекторів праці. Це важливо, бо дасть можливість захистити інтереси жителів цих громад. Відтак, сподіваємось, що органи місцевого самоврядування, які найкраще володіють інформацією про стан справ на місцях, будучі зацікавленими у зростанні надходжень від податків будуть ефективно реалізовувати свої повноваження», — наголосив начальник Головного управління.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На завершення, Віталій Берлим зазначив, що ГУ Держпраці у Херсонській області надаватиме всебічне сприяння інспекторам праці органів місцевого самоврядування, координуватиме їх навчання, підвищення кваліфікації, підготовку та перепідготовку посадових осіб, уповноважених на здійснення повноважень державного контролю за додержанням законодавства про працю».Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

22.01 2019, 8:53
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!

Лента новостей
Больше новостей


К Порошенко обратились с петицией переименовать Херсон

"К президенту Украины обратились с предложением изменить греческое название…

По Херсону ездит маршрутка №5 с Дедом Морозом за рулем

«Сегодня на 5м маршруте прекрасный водитель Дед…

Тело пешехода разорвало на 3 части

Сегодня вечером в Херсоне на перекрестке Киндийского…

21 января самый депрессивный день в году: как его пережить

21 января психологи считают самым тоскливым днем в году. Ученый…

Укрзализныця подняла цены на бронь билетов в шесть раз

«Укрзализныця» в 6,3 раза увеличила оплату за бронирование мест по заявкам…

В Высокопольском районе все дружно засыпают ямы на дорогах

На совещании под руководством председателя РГА Сергея Старуха, которое прошло…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"