Все новости Херсона

Экономика
Кабмін заявив о зниженні ціни на газ
26 января 10:00
143
Кабмін заявив о зниженні ціни на газ

Кабмін заявив о зниженні ціни на газ

24 січня, Кабінет міністрів України на засіданні ухвалив рішення, що дозволяє знизити ціни на газ для потреб населення, про що повідомив напередодні міністр екології та енергетики Олексій Оржель.

Міністр зазначив, що зниження тарифів сприяє ситуація на газових ринках після підписання нового договору на транзит з РФ.

За словами Оржеля, рішення про нові тарифи вже прийняті, а подробиці українці зможуть взнати 27 січня. Нагадаємо, ціна на газ в Європі ще у минулому місяці знизилась до 15-річного мінімуму.Однак газ напевно продовжить і далі дешевшати з двох причин.

По-перше, у Європі, у тому числі в Україні, цієї зими спостерігається аномально тепла погода, через що різко знизився попит на газ.

По-друге, у кінці минулого тижня почалося істотне падіння світових цін на нафту та інші сировину через новини про стрімке зростання хворих і померлих від коронавируса у Китаї.

У зв'язку з чим є надія, що зниження цін на газ для українців, про який уряд оголосить завтра, буде далеко не останнім у 2020 році.

Новости Херсона
отопление
чиновники
0 комментариев
10 декабря 2022, 12:01
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают