Политика


Юрій Одарченко: захист інтересів херсонців – мій пріорітет

Просмотров: 179

19 Июля, 9:52


Ми зупинили приписки «Херсонгазу»

изображение_viber_2019-07-19_09-33-23

Влітку 2018 року ми зупинили приписки «Херсонгазу». Змусили Уряд визнати ці нарахування незаконними. Не дали газовому монополісту стягнути з херсонців 26 мільйонів гривень. Забезпечили надання субсидій всім херсонцям, незалежно від наявності штучно створених боргів. Разом з херсонцями виграли десятки судів. Домоглися, щоб звернення до суду з цього питання були безкоштовними. Знаємо як зробити ціну на газ вдвічі нижчою. Газ українського видобутку піде на потреби населення. Змусимо встановити чесні тарифи! Наші юристи готові звернутися до суду в інтересах тих херсонців, які заплатили штучні борги за газ під тиском монополіста.

Сучасний електротранспорт: зручний для всіх і безкоштовний для пенсіонерів

изображение_viber_2019-07-19_09-33-13

Ми двічі в суді зупинили підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі в Херсоні. Відмінили тариф п’ять гривень. Десять місяців люди їздили по три гривні. Під час роботи Юрія Одарченка головою Херсонської держадміністрації отримали тролейбуси з міста Києва безкоштовно. У 2017 і 2018 року під нашим тиском місто придбало по 4 нових тролейбуси у рік. У 2019 році розпочата процедура закупки 50 нових тролейбусів. Місто матиме реальний вплив на ситуацію в транспортній сфері. Зговір перевізників буде не можливим. Електротранспорт в Херсоні буде працювати до 24-ї години.

Знизимо вартість опалення на 40%, встановивши індивідуальні теплові пункти

изображение_viber_2019-07-19_09-33-46

За ініціативи Юрія Одарченка Херсонська міська рада прийняла зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства, визначивши встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) на будинках херсонців як пріоритетне завдання. Ми ініціювали виділення співфінансування з державного та міського бюджетів на встановлення перших двадцяти ІТП. Як свідчить досвід опалювального сезону 2018-2019 років в середньому мешканці будинків в місті Херсоні, в яких встановлено ІТП, за п’ять місяців зекономили до 40% коштів на оплату опалення.

Відкриємо бювети з безкоштовною якісною питною водою

4 бювет

Завершимо реалізацію програми будівництва бюветів питної води, ініційовану Юрієм Одарченком. Уряд на вимогу Одарченка виділив кошти на облаштування шести бюветів в мікрорайонах Шуменський та Житлоселище поряд з свердловинами з відмінною якістю води. Дамо можливість херсонцям безкоштовно набирати необхідну кількість якісної води. Спільне фінансування з державного, обласного та міського бюджетів забезпечить мешканців Херсона вільним доступом до високоякісної питної води.Читайте также:


Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

21.08 2019, 20:09

Лента новостей
Больше новостей


На админгранице Херсонщины в сторону Крыма выстроилась очередь с полтысячи человек

Сегодня, 21 августа днем на админгранице Херсонской области с Крымом…

Как в Херсоне «евробляхеры» против штрафов протестовали

Мы сообщали, что с 22 августа законодательство Украины должно ввести…

Молодому херсонцу просят помочь бетоном – сам латает дорогу

В Херсоне на ул. Ладычука парень «самостоятельно латает дорогу бетоном».…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!