Лента новостей
Экономика
Індексація заробітної плати у червні 2017 року
Індексація заробітної плати у червні 2017 року
У січні 2017 року підвищилися посадові оклади в усіх держслужбовців і працівників, які виконують функції обслуговування держорганів (згідно з постановою КМУ №15 від 18.01.2017). Тобто січень 2017 року став новим (базовим) місяцем для проведення індексації.
У червні 2017 року у працівників, у яких останнє підвищення посадових окладів відбулось у січні 2017 року, виникає право на індексацію заробітної плати у розмірі 3,7 % від мінімального прожиткового мінімуму (нагадаємо, що з 01 травня 2017 року прожитковий мінімум становить 1684 грн.)
Таким чином, сума індексації за повністю відпрацьований червень складе 62,31 грн.
Джерело: видання "Херсонські факти"
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Украинцы начали сдавать "евробляхи" на металл за 6 грн/кг, но полиция готова и к такому: ждут штрафы до 170 тысяч
ПриватБанк закроет все свои отделения: у клиентов осталось три дня
Из Турции хлынут дешевые авто, одежда и помидоры: украинские производители в ужасе
В Украине вводят новую систему для оплаты коммунальных услуг: что изменится для потребителей
На Вінниччину переміщується підприємство з Херсона
С 30 декабря в Украине вводятся в обращение новые монеты: у денег будет необычная форма
Читают
/
Обсуждают
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...