Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
Херсонську митницю підтримав бюджетний комітет Верховної Ради
23 апреля 09:49
9
Херсонську митницю підтримав бюджетний комітет Верховної Ради

Херсонську митницю підтримав бюджетний комітет Верховної Ради

Беручи за основу положення постанови Кабінету міністрів від 16.09.2015 року №726 «Про проведення експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення» Херсонська митна служба пропонує деякі зміни.

 «Бюджетний комітет Верховної Ради поставив чіткі задачі перед митною службою з підтримки інфраструктури Херсонської області. На даний момент готується конкретний системний план по взаємодії та досягненню результатів», - говорить начальник Херсонської митниці ДФС Черкунов Віталій Іванович.

При отриманні Херсонським обласним бюджетом коштів від перевиконання, митна служба планує спрямовувати гроші не виключно на реконструкцію автомобільних доріг, але й на облаштування КПВВ з адміністративною межею з АР Крим.

На даний час, усі проведені заходи щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів митного оформлення Херсонської митниці ДФС у КПВВ на адміністративному кордоні з АР Крим, здійснені за рахунок коштів зі спеціального фонду митниці.

Оскільки, не дивлячись на розповсюдження Прем’єр Міністра України та постанову Кабінетів міністрів України від 4 червня 2015 року №367 «Про затвердження порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї», Міністерством інфраструктури України не здійснюються заходи щодо розбудови та облаштування КПВВ.

Такий розподіл коштів дасть можливість вирішити вкрай важливі проблеми функціонування КПВВ сьогодні.

«При затвердженні щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Херсонської області. Слід ретельно проаналізувати і взяти до уваги наступні чинники.

Діяльність Херсонської митниці має експортну орієнтацію.

Експортний вантажообіг понад 6 разів перевищує імпортний», - коментує Черкунов.

Херсонською митницею за результатами роботи у першому кварталі 2016 року забезпечено перерахування до держбюджету податків та зборів у розмірі 257,2 млн.грн.

При цьому спостерігається зменшення вагових обсягів оподаткованого імпорту в 3 рази (з 124,6 тис. тон до 42 тис. тон) та зменшення вартісних обсягів оподаткованого імпорту у дол. США на 20% (з 50,2 млн.дол. США до 40,3 млн.дол. США)

Незважаючи на вищезазначені негативні фактори, митницею забезпечено зростання в 2,4 рази середньої митної вартості оподаткованого імпорту.

0 комментариев
07 марта 2021, 23:49
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Братьев Кальченко, которых разыскивали за организацию убийства херсонского бизнесмена, нашли мертвыми - СМИ
Братьев Кальченко, которых разыскивали за организацию убийства херсонского бизнесмена, нашли мертвыми - СМИ
Братьев Дмитрия и Сергея Кальченко, подозреваемых в организации заказного убийства херсонского бизнесмена Игоря Пащенко, нашли мертвыми. Об этом сообщает источник “Мост” со ссылкой на соб...
16 февраля 13:21
4688
Компания ATL: быстрая и качественная замена прокладки ГБЦ
Компания ATL: быстрая и качественная замена прокладки ГБЦ
Дорогостоящий ремонт может потребоваться автомобилю не только по причине попадания в ДТП, но и потому, что владелец своевременно не устранил небольшую неисправность. Так, поломка такой детали, как про...
15 февраля 08:26
3000
В Херсоне ищут свидетелей ДТП, в котором погиб водитель микроавтобуса
В Херсоне ищут свидетелей ДТП, в котором погиб водитель микроавтобуса
Ранее мы сообщали, что проезд в микрорайон Таврический был практически парализован из-за большой пробки: тогда возле железнодорожного моста произошло ДТП. Там лоб в лоб столкнулся автомобиль “МА...
09 февраля 12:12
2452
Типы пеньюаров
Типы пеньюаров
Красивая и функциональная одежда есть в гардеробе каждой женщины. Она отличается по крою, фасону и материалу. Особой популярностью пользуются пеньюары, повышающие самооценку женщины, придающие ей особ...
15 февраля 08:23
2300